Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktatok tenni amikor...

Mit szoktatok tenni amikor nagyon idegesek vagytok?

Figyelt kérdés
Hogyan nyugtatjátok le magatokat?

máj. 26. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Magamban beszélek. Zabálok. Főzök egy kávét.. Egyébként olyan nagyon ideges nem szoktam lenni, de amikor ideges vagyok magamban beszélek, vitatkozom magammal.
máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Mikor mit; Van, hogy magamban kiabálok, vagy beveszek egy nyugtatót, de olyan is volt, hogy bicajra pattantam és kitekertem magamból a feszkót.
máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Folyamat pofázok magamban. Ha egyedül vagyok otthon, akár hangosan is, máskor remélem csak annyit vesz ebből észre a külvilág, hogy néha vágok egy pofát vagy épp elmosolyodok. Próbálom úgy csinálni, hogy ne lehessen észrevenni.

Különben attól is függ mi váltotta ki az idegességet..

máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Néha olyat is csinálok, hogy elkezdem püfölni a falat ököllel. Van, hogy hangosan beszélek.
máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Kimegyek az utcára kukákat borogatni és üvölteni.
máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
4# Olyan is volt, hogy mérgemben belevertem a fürdőszoba falba egy nagyot és leesett a csempe a helyéről. Kiskoromban volt, hogy ajtókat csapkodtam be magam után. Illetve gyakran rázom kezem-lábam idegességemben.
máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Rendelek valamit magamnak. De csak akkor ha tényleg nagyon ideges vagyok. Ez olyan havi 1-2 alkalom, akkor sem nagy értékben. Egy felsőt vagy egy szép fehérneműt, esetleg könyvet, sminket.
máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Nekem olyankor el kell vonulnom mindenkitől egy pár perc erejéig. Olyankor csak úgy tudom kitisztítani a fejem, ha egy 5-10 percig teljes nyugtom van, senki nem zargat, nem szól hozzám, és csend van körülöttem.

Apámtól örököltem a temperamentumom, és ilyen helyzetekben valami hihetetlen módon oda kell figyelnem, hogy ne vágjak sértő dolgokat a másik fejéhez, amit komolyan sem gondolok. Olyankor hajlamos vagyok nagyon nyersen és meggondolatlanul nyilatkozni, amivel persze csak tovább rontok/rontanék a dolgon. Hogy ezt megelőzzem, inkább mindenki érdekében igyekszem félrevonulni, vagy, ha nem tehetem ezt meg, háttérbe helyezni magam, amennyire csak lehet, és úgy lenyugodni.


Már egy jó ideje dolgozom ezen, van bőven javulás, de még nem tartok ott, ahol szeretnék.

máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Zabálok valamit, ugyanis ez egy inteligens és kulturált megoldás, nem úgy, mint az ivás, a drogozás, a kukák borogatása, meg a nyugtatók szedése.
máj. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 VielBa válasza:
47%
Leszakítok egy ajtót, üvöltök vagy szétcsapok valamit
jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!