Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátok közt-ből Miklós vagy...

Barátok közt-ből Miklós vagy Zsolt volt a negatívabb figura?

Figyelt kérdés
Melyik karakter volt inkább a főgonosz? Aljasságban mind a ketten vitték a prímet.

máj. 27. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, szerintem senki sem tudja már számon követni ezeket a rendezett szarkavarásokat. Akit meg érdekel az ilyen az kimegy a valóságba.
máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Zsolt inkább egy hitvány, szociopata maffiózó féreg volt, Miklós pedig egy öltönyös, pszichopata üzletember.
máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem kb. egy szinten voltak, úgy képzeld el mint Orbánt meg Gyurcsányt, teljesen különböznek, mégis egészen egyformák.
máj. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Miki legalább nem vert nőt….
máj. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem Zsolt volt a negatívabb figura, egyértelmű. Ugyanolyan sok g*ciséget csináltak de Zsolt azért hozzá tett a paraszt stílusával is.
máj. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nekem Zsolt egy piti bűnöző aki kisebb nagyobb stiklikben benne volt és volt amikor ártott a környezetének de nem minden esetben szándékosan.

Miklós pedig egy öltönyös fazon aki szeretett benne lenni disznóságokban és ennek ellenére alvilági alaknak nem nevezném viszont nekem Zsolthoz képest sokkal inkább tűnik sunyinak meg pökhendinek valamint nekem az jött még le hogy sokszor tőle viszont nem állt távol hogy a saját környezetének ártson.

Meg még azt mondhatnám hogy míg Zsolt nem félt bemocskolni a kezét ha zűrös ügyekről volt szó addig Miklós inkább mással végeztette el a piszkos munkát.

máj. 27. 08:38
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Zsoltnak sokkal több van a listáján és még elmebeteg is nőverőként.
máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Azért Miklóst se kellett félteni amikor egy halott ember sírját kiásta és meggyalázta akkor a testvérét megakarta öletni Attilát végül a bátyját Andrást lökték félre.

Ami Zsolt nőverését illeti igen egy aljas húzás volt a részéről viszont azzal nem nagyon hozakodnék elő mert ha jól emlékszem Miklósnak köze volt hozzá amikor az udvaron látta az egész ház Miklós és Zsófi kis magán jelenetét.

máj. 27. 09:15
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem akarta megöletni Attilát csak meg akarta veretni….


A nőverés nálam a legalja kb a nemi erőszakkal egyenlő, úgyhogy Zsolt a rosszabb

máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem inkább Miklós meg ami még feltűnt hogy Miklós kb. megúszott elég sok dolgot míg Zsolt a legtöbb esetben azért lebukott.

Bár akkoriban amikor Rékasinak el kellett játszania hogy nőverő legyen az tényleg a legalja volt viszont ahogy írtam ebben Miklósnak azért nagy szerepe volt abban hogy Zsolt ezt tegye.

Elég nagy rohadék mind a két karakter de nekem Miklós sokkal sunyibb és számítóbb és Zsoltnak a legtöbb esetben Miklóssal kapcsolatban állt érdekében hogy kicsesszen míg Miklósnak édes mindegy volt hogy kivel tolt ki.

máj. 27. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!