Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom erre milyen tanácsot...

Nem tudom erre milyen tanácsot lehet adni, de nem vagyok elég jó. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindenkinek van egy karaktere. Nekem egy cuki kislányos külső jutott - talán ezt hívják babaarcnak -, aki sose nézett ki annyinak, mint amennyi a valós kora. Kedvesek velem az emberek, néha észreveszem, hogy a fiúk nézegetnek, de itt meg is áll a dolog. Ellenben nagyon irigylem azokat a lányokat, akik valóban szépek és nem cukik. Tudom, hogy a fiúk az ilyen lányokat szeretik, akiken van mit nézni, de rajtam nincs. Lehet unalmas vagyok, a szépség is egyéni megítélés kérdése. A cuki jelzőt többen mondták már rám ezelőtt, ezért így jellemzem magam. De cuki lehet egy kiskutya vagy egy kisbaba, de azzal, hogy cukinak titulálnak azzal azt mondják, hogy átlagos vagyok, aki se nem szép, se nem csúnya, a kettő között félúton és ez nagyon rosszul esik. Ráadásul van ebben a jelzőben valami gyerekesség is. Nem tudom mit kellene csinálnom. Változzak meg olyanná, amilyen nem vagyok, de úgy hátha sikeresebb leszek vagy tengődjek így, ahogy vagyok, csak éppen senki nem vesz észre?

Melyik a jobb? Ha azért érdeklődnek, amilyen alapvetően nem vagyok vagy ha nem érdeklődnek irántam egyáltalán, de legalább a valódi karakterem miatt?



máj. 27. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy "cuki" fiút, aki nem néz ki annyinak mint a kora, kisfiúsabb, nem ráncos és nem is kiélt. Vele működni fog minden.
máj. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nőként borzalmasan sok sminket használok magamra mindennap, de soha nem tudom idősebbnek mutatni magamat. Mindig fiatalnak nézek ki annyinak amennnyi vagyok saccra is. (Huszonéves) Idegenek mondták nekem. Ezzel nem lehet mit tenni, viszont smink nélkül egy 15 évesnek nézek ki. Ez van. :D

Sminkelj te is, kérj tanácsot, menj el sminkeshez ha ez ennyire zavar.

máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen közeli lány ismerősöm 20 éves (vagy már 21).


Ő is olyan kis aranyos, meg lehetne enni, mondanám azt, hogy cuki is, de nagyon szép lány.


Ő az aki nem veszi észre a pasikat, mert nem hiszi, hogy kellene nekik, legalább is szexnél többre.

De csendes is ráadásul, visszafogott kissé zárkózott.


Rólad is azt tudom elképzelni, hogy félsz ismerkedni félsz önmagadat adni, nem is engeded, hogy megismerjenek, vagy eddig még nem érdekelt igazán senki.


De nem a kislányos cuki külső az ami miatt nem kellenél a pasiknak. Inkább a viselkedésed, hozzáállásod az arckifejezésed. Meg az, hogy nem is érdekel más, és egyoldalúnak gondolhatják az érdeklődést, ami riasztó.


De ez csak tipp-.

máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!