Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszindulatú munkatárs, mit...

Rosszindulatú munkatárs, mit csináljak? Van egy nő, majdnem 60éves. Rosszindulatú, hülye beszólásai vanak. Mit tanácsoltok? Volt hogy visszaszóltam neki akkor elkezdett támadni.

Figyelt kérdés
febr. 21. 19:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
NE foglalkozz vele
febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a főnöködnek, felettesednek, hogy nem hagy békén, csináljon valamit, beszéljen vele. Nálam ez bevált.
febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét problémaja veled?
febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
53%
pl. próbaidő alatt ha érezhetően betanításkor szívat, szemétkedik, vagy beszólogat és ezzel megvádolod, akkor fut a főnökhöz, hogy rúgjon ki mert alaptalanul gyanisítgatod, mikor ő becsületesen részletesen betanít. Te meg szarsz az egészre, másra figyelsz, meg le akarod járatni őt. Fejed szétveri mondja az eset után, hazafele összeveret
febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Megmondani neki, hogy rendben van, hogy idősebb, tapasztaltabb, stb. de:

https://www.youtube.com/watch?v=XUbGy3jlo3I

febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem próbaidőn vagyok. Ott vagyok már egy éve. Mások is mondják hogy rosszindulatú. Össze vissza pletykál ráadásul, rólam.
febr. 21. 21:36
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Teccel neki azért foglalkozik veled.
febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy, férfi vagy nő?
febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, 30 éves.
febr. 22. 11:09
 10/22 anonim ***** válasza:
9: Irigy rád, mert fiatal vagy, ha még csinos is vagy, akkor az pluszban frusztrálja. Vissza kell szólni, ha látja, hogy mindig reagálsz, egy idő után leáll majd. Csak addig élvezetes vakakinek a cseszegetése, amíg az szó nélkül tűr.
febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!