Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én komolyan nem értem miért...

Én komolyan nem értem miért van így?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a fiúknak a tipikus "r*banc" csajok kellenek... szerintem vannak olyan csajok is akik szépek, igényesek és nem ribancok és nem teszik ki se a seggüket se a mellüket.. mégis miért az plázak**vák kellenek a pasiknak? mit látnak bennük? egyáltalán igaz az,h ha nem vagy ribanc akkor később jobban fognak értékelni? igaz egyáltalán,h a r*bancokat egy idő után megunják és lenézik? mert eddig még nem láttam ilyet sajnos :c
2013. ápr. 25. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minden srácnak a ribik kellenek.Hogy miért...

Ez egy nagyon jó kérdés.Talán a korábbi szex reményében jönnek össze ilyen csajokkal.Vagy egyeseknek szebb egy olyan csaj, aki mindenét kiteszi, mint aki szolidan öltözködik, de attól még szép.Nem tudom ez miért van, pedig én is fiú vagyok, de nekem a visszafogott lányok tetszenek.Én egyetértek azzal, hogy aki nem ribi, azt később jobban fogják értékelni, de ez olyan 20 éves kor fölött van.


Csak egy kérdés: Hány éves vagy?:) Én 15-nek gondollak.

2013. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 :)
2013. ápr. 25. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Majdnem:D


Az osztályodban vannak ribik?

2013. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rengeteg van... 17 csajból vagy 13 r*banc
2013. jún. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!