Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék leszokni róla?

Hogy tudnék leszokni róla?

Figyelt kérdés

Túl sokat nevetek.De komolyan..barátom, családom, ismerősök szerint is.De annyira sokat, hogy még engem is zavar.

Mivel lehetne leszokni erről?


2013. máj. 19. 20:41
 1/6 anonim válasza:
Szerintem, nem lenne jó leszokni róla. Hosszú történet lenne lemondani miért. Én szinte nagyon ritkán szoktam nevetni, és még az osztálytársaim, szinte senki sem tud megnevettetni egy kicsit. Csak a legközelebbi barátomnál vagy elengedettebb.... A nevetés fontos, hogy könnyen szerez minél több barátot. És mivel, vidám vagy és gondolom szereted a vicceket ezért könnyen fog tudni beilleszkedni. Csak ezzel is vigyázni kell [...]
2013. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Buborékban élsz.. Ismerd meg a világot!
2013. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alaque ***** válasza:

Én állandóan vigyorgok, és próbálok leszokni róla. Nem könnyű, de lehet eredményeket elérni. Elmondom neked a nagy titkot, olvasd figyelmesen! Amikor hangosan hahotázni, vagy vigyorogni kezdenél, fogd vissza magad! Kezdheted már most, töröld le a vigyort a képedről! Mondom, most! Á, hagyjuk, reménytelen...


:D

2013. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne szokj le róla, több ilyen vidám ember kellene.

Lefogadom, hogy egy igazi energiabomba lehetsz, tehát értékeld :D

2013. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, mindig pörgök :)

Hát ha így van, nem szokom le róla...

Köszi mindenkinek :)

2013. máj. 21. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Röhögj még többet, majd csak elkezd fájni! :)
2013. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!