Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A r*bancos öltözködés, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A r*bancos öltözködés, és Facebook pózolás mamár = a szépség fogalmával?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy mondják olyan lányokra, hogy szép, akik egyszerűen feltünően rövid ruhát hordanak, behajolnak a tükörbe, és neon, meg bőr, meg mindenféle divatos cuccokat hordanak.

Smink van rajtuk éjjel-nappal, hajvasalás mindig.


És ha megkérem haverjaim közül valamelyiket, hogy mutasson szép lányokat facen, mindig ilyeneket látok. Egyik olyan mint a másik.


És nem szépek, szerintem, hanem divatosak, sminkelve vannak, és pózólnak.


És ezekre mondják, hogy szép.

Mamár a szép = a r*bancsággal?



2013. máj. 19. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vagy közröhej tárgyával :D
2013. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A neon ribancos?:(
2013. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és aki csücsörit?
2013. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A hangsúly a DIVATOS RUHÁKON van.

Nem mondom, hogy aki neon cuccot hord az auotmatikusan az!

2013. máj. 19. 18:08
 5/12 The Other ***** válasza:
Csak a <16 év korosztályban.
2013. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
=magamutogatás fogalmával
2013. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A jó ruhák, smink, divatos frizura sokat tud dobni egy lányon. Vannak kivételes természetes szépségek, akik még enélkül is kifejezetten jól néznek ki, de egy átlag lány esetében ezek nagy plusszok. Én is előbb nézem meg a divatos, magukra láthatóan adó, a külsejüket fontosnak tartó lányokat, mint az észrevehetetlen, középszerűeket.
2013. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Én is előbb nézem meg a divatos, magukra láthatóan adó, a külsejüket fontosnak tartó lányokat, mint az észrevehetetlen, középszerűeket."


Az ok! Adjanak is magukra. De a már mindegyik ugyan olyan rikító pink, neon cuccokat hord, vagy csillogós bőrdzsekit, és ugyan az a vasalt haj... behajolás a tükörbe, csücsörítés, p*csítás... Nincs rajtuk egyéniségre utaló jel!

2013. máj. 19. 18:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól látod. Nekem is nagy fájdalmam, h ma a többség az olyan nőre mondja,h jól néz ki, akin 10 kg smink van, és kint van a tangája. Igen, hiába rinyálnak a nők, ha nincs rajtuk nagy súlyfelesleg, akkor sminkkel és öltözködéssel nagyon könnyen el tudják érni,h jó nőnek számítsanak. Nem, nem azok. Nem lesz ettől szép attól,h sok sminket használ és kihívóan öltözködik, és bár a nők úgyse nagyon fogják fel amit mondanak nekik meg nem is nagyon viselik el a kritikát, az a helyzet,h nekik már a csinos a ribancost jelenti.
2013. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Én is előbb nézem meg a divatos, magukra láthatóan adó, a külsejüket fontosnak tartó lányokat, mint az észrevehetetlen, középszerűeket."


Jó nagy baromság. Menj már ki az utcára és nézz körül, szinte minden fiatal nő ki van sminkelve, mint egy bohóc, és úgy öltözik, mint egy prosti. 98%-uk ilyen. Pont az a nő feltűnő, akinek van vmi stílusa, és nincs rajta tonnányi smink. De itt Magyarországon ilyen nőt csak elvétve látsz a fiatal korosztályban.

2013. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!