Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak szép vékony csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szép vékony csinos lányok vannak a társkeresőkön? Hol vannak a csunyább lányok?

Figyelt kérdés
Randivonal, love.hu stb tele van vékony csinos nőkkel, csúnyább lányokat nem találok nagyon rajtuk. Pedig jobban szeretnék csúnyább lányt, mert azzal jobban érezném magam az önbizalomhiányom miatt
2013. máj. 15. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nektek semmi se jó?!
2013. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

na én ezt már nem értem,ha csúnya az a baj,ha szép,az a baaaj

http://www.youtube.com/watch?v=86mcFm2-rxE

2013. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ma már minden baj :D (Y)
2013. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A sok kamu profil miatt, vagy agyon van photoshoppolva a kép! :D

Nyugodtan próbálkozz náluk, lehet, ha meglátod őket élőben, rondábbak, mint egy vasorrú bába!

2013. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezeken az oldalakon én is fent voltam, de csak az anyagias (persze nem nyíltan) hirdetők és a netes képekkel ismerkedőkre jellemző, amit leírtál. Persze akadnak kivételek, de ritkán.
2013. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Holly shit...

kimész az utcára és járkálsz

2013. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt remélem az első adandó alkalommal közlöd majd a lánnyal is, hogy legyen lehetősége elmenekülni egy ilyen orbitális barom elől.
2013. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
majd meglátod őket életben, lesz önbizalmad. Mindenki a legelőnyösebb fotóját teszi fel. Nekem volt olyan, akit nem ismertem meg a képe alapján, +20 kg-mal korábbi képet küldött.
2013. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem vannak fent csúnyák és szépek is, ez attól függ kinek mi tetszik, mihez viszonyítok

én is voltam fent, de a képpel nem hiszem sok mindent el lehet érni, keresgéljél van még egy pár oldal, N

2013. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én eddig csak csunyákat láttam ott
2013. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!