Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Üdv emberek, ti érzitek úgy,...

Üdv emberek, ti érzitek úgy, hogy a szüleitek időnként igazságtalanul csesznek le?

Figyelt kérdés
Pl. egyszer történt, hogy egy irodalom órán írtunk egy nyelvtan röpdogát úgy, hogy még nyelvtan óránk sem volt aznap. Persze otthon kaptam a lecseszést Anyámtól, hogy miért tanultam rá... A másik, ahol észre vettem ezt, hogy még év eleje felé idén szét törtek az én, és a szembe osztály között egy íróasztalt, és engem hívott be az igazgató magához, mert hogy én voltam a hetes. Velem akarta kifizettetni azt, amiről nem is tehettem. Főleg, hogy a másik osztályból való emberek tették tönkre. Persze otthon kaptam ezért is anno a lecseszést, hogy miért nem ellenkeztem, hogy nem én tehetek róla, meg hogy miért nem "védekeztem". persze a végén megúsztam egy osztály főnöki intővel, mert hogy elmulasztottam a hetesi kötelességemet, mert nem szóltam rájuk... Elegem van, hogy néha igazságtalanul csesz le az Anyám. Ja és mind a kétszer kiabálva cseszett le... 16f

2013. máj. 23. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom milyen...nekem is állandóan csak kiabálni tud az anyám,van amikor csak kérdek valamit és már ordibál...
2013. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!