Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tizen eves lányok nektek mit...

Tizen eves lányok nektek mit engednek meg a szüleitek?

Figyelt kérdés
Pl.ruha,tampon,szörtelnites,telfon,tabblet,gep,facebook,iwiw,haj festes,simnink,köröm lakk,feher nemü,cipök,tv müsorok, medig lehete fent eszaka, kort is irjatok.
2013. máj. 13. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

ruhát azt hordok amit akarok,tamponozni nem akarok, telefonnal azt csinálok amit akarok, tablettel szintén, gépen akkor lehetek ha rend van a szobámba, facebookon azt csinálom ami nem tesz netribanccá, iwiw lejárt dogol :D, hajamat nem akarom festeni, de úgyis megengednék, sminkem olyan amilyet én akarok, körömlakk, fehérnemű, cipő szintén (ha akarok hétköznap 10 centis magassarkúba mászkálok, senki sem szól bele), tévét nem nézek mert hülyeség, nem figyelik meddig vagyok fent

15/L

2013. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sok mindent: Ruha (többnyire fekete, kicsit gothos.), tampon, szőrtelenítés - ezeket kérdezés nélkül kezdtem el. Telefon van, Tabblet nekem nem kell:), gép, facebook, iwiw szintén van. Hajamat nem is akarom, eredeti szőke, körömlakkot használok, fehér nemű- imádom a csipkéseket, megengedik hogy hordjam, cipőket is vehetek amilyen tetszik; tv műsorokat miért ne nézhetnék?:P Fent lenni? nincs megszabva. 17/L
2013. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bármilyen ruhát felvehetek amilyen nekem tetszik,nem akarok tampont használni,szőrtelenítésbe nincs beleszólásuk,akkor telefonozok amikor akarok,gépezni csak délután vagy késő este,mert 4-től 9-ig a család többi tagja gépezik,facebook akármikor,illetve mikor ide ülök a gép elé,és ha van a telómon pénz,nem iwiw-ezek,nem festetek hajat,mert gyönyörű barna,körömlakk akármilyen lehet,fehér neműt én választok magamnak,cipőt szintén,bármilyen tv műsort megnézhetek ami leköt,vagy érdekel,kedvenc sorozatokat is nézhetek,és 11-ig lehetek fent max.suli időbe.Hétvégén akármeddig!

15/L

2013. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem hordok kihívó ruhákat, de valószínűleg beleszólnának. Amúgy sincs meg hozzá az alkatom, és nem vagyok r.banc. A feketét engedik, anyum is szereti a rockot. Tampont még nem próbáltam, nem tudom mit szólnának hozzá, de nem hiszem, hogy megtiltanák. Szőrtelenítést sem kötöm az orrukra, bár tudják. Ha megtiltanák, akkor is csinálnám... Tabletem nincs, gépezni már ritkán szoktam, mert itt van a telefonom, ezt nem korlátozzák. Facebook-ot sem, mondjuk mostanában azt sem szoktam, inkább csak chatelek. iWiW-en ezer éve nem voltam fent. Hajfestés eszembe nem jutna, sminkelni nem szoktam. Körömlakkot néha használok. A fehérneművel nem nagyom varjálok. Cipőt is én választok, de nem hordok magassarkút. Tévézni nem nagyon szoktam, de nem tiltanak semmit. Csak showder klubot nézek és Jóban rosszbant néha. Ilyeneket, hogy való világ, éjjel-nappal budapest, megaszar, csillag születik nem nézek, borzalmasak....

Nem ellenőrzik, hogy meddig maradok fent, úgyis kidőlök max éjfélre. 14/L

2013. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hordhatok ruhát, ráadásul olyat,ami nekem tetszik,nem szólnak bele. Tamponon mit kéne megengedni? Felejtsük már azt a hülyeséget hogy elveszi a szüzességed könyörgöm :D Tampont használok,igen szőrtelenítek,mindenhol,anyum tudja,és nem szól bele, telóm van,előfizetéses a számlát magamnak fizetem diákmelóból,tabletre nincs szükségem. Facebookon fentvagyok,apum az ismerősöm is. Hajamat feketére festem,sminkembe nem szólnak bele,körömlakkba sem,bár apumnak nem tetszik,ha színes,de nem szól bele,fehérneműt többnyire franciát hordok,a tangát nem szeretem. Cipőkek télen telitalpú csizmákat,nyáron tornacipő,balerina,deszkás cipőket hordok. Tv-ben azt nézek amit akarok,apám szerint hülyeségek,de hát én sem szólok bele a forma 1-be és a többi. Hivatalosan 11-ig lehetek fent suliidőben, de sokszor hajnal 2-ig még gépezek,nem figyeli senki.

16L

2013. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
elég szigorúnak tartom anyát de ilyenekt simán megended, azt veszek fel amit akarok, fehérneműben is(ez milyen kérdés??) szőrtelenitést is, sőt még anya magyarázta el hogy hogy használjam a borotvát,a tampont is "elmagyarázta", még ő kérdezte hogy nem e szereetném e ezeket elkezdeni régebben, pl nyaraláson nagyon jül jött a tampon, tv-ben is azt nézek amit akarok, addig maradok fennt ameddig akarok,nyilván ha ő hajnal óta fenn van és ste aludni szeretne akkkor szokott szólni olyan hajnali 2 körül hogy mi is feküdjünk le,mert elég kicsi a ház és a fények,hangok átmennek az ő szobájába is. ja smineklni is megenged, telefon alap, hogy el utdjun érni,netezhetek is,még jó hogy facebookozok,nem tiltja meg tabletem nincs,nem is értemire jó az.
2013. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ruha: azt veszek fel, amit szeretnék, nyilván nem teszem ki semmimet, mert nem is nagyon tudnék mit, meg nem is szeretnék...nem vagyok r*banc

tampon: még nem akarok használni, meg amúgy is 2 éve jött meg először, meg azt csak 16 éves kortól szabad használni

szőrtelenítés: amikor 11 éves voltam, egész nyáron hosszú gatyában voltam, egyszer kérdezte, hogy miért, mondtam, hogy azért mert zavar, hogy ilyen szőrős a lábam, aztán ő mondta, hogy inkább borotváljam

telefon: nem használom gyakran, 2 éve megvan, legközelebb már magamnak kell vennem

tablet: nincs, de ha kértem volna karácsonyra, gondolom azt kaptam volna, de nekem nem tetszik

gép: pár éve van, nem igazán érdekli ennyit használom, mert tudja, hogy előbb-utóbb megunom, meg sok dolgom van amúgy is

facebook: nem igazán foglalkoztatja

iwiw: nekem nincs

haj festés: nekem tetszik a hajam, szép, fekete, erős szálú, de nem hiszem, hogy megengedné, mert tesómnak megengedte, de most már sz*r a haja, úgyhogy gondolom tudja, hogy nekem amíg nem őszülök, addig nem

smink: csak szempillaspirált használok, meg szőlőzsírt, de ezeket engedi

köröm lakk: egy éve vettem egy csomót, ő szokott tőlem kérni amúgy, de suliba úgyse szabad, meg a kezemen zavar

fehér nemű: ezt nem értem mibe szólna bele

cipők: nyilván a magas sarkúra azt mondja, hogy inkább ne, meg télen ha látja, hogy vékony a csizma talpa akkor arra is, de az a lényeg, hogy nekem tetszen, vagy nem?

tv műsorok: tudja, hogy nem nézek meg minden hülyeséget, se éjjel-nappal Budapest, se semmi ilyesmi

meddig lehetek fent éjszaka: hétköznap mindig mondja, hogy holnap suli, feküdjek le időben, de amikor nincs suli, nem foglalkoztatja, meg amúgy is magamat szívatom, ha sokáig fent maradok, mert mindig hangoskodnak reggelente

14/L

2013. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ruha: Azt hordok, amit akarok.

Tampon: Anyuval erről nem beszéltem, de inkább ezt használok, kényelmesebb mint a betét.

Telefon: Van.

Tabblet: Nincs.

Gép, facebook: Van, és használom, bár a facebook többnyire hidegen hagy, egy idő után nagyon untat. Iwiwem nincs.

Haj: Olyanra vágatom, amilyenre akarom, és mivel nővérem fodrász, amennyiszer csak akarom.

Festés: Bemelíroztathatnám, de nekem az nem tetszik. Nem szeretném tönkretenni a hajam.

Körömlakk: Ritkán használok, de amúgy azt is megengedik

Smink: Teljes mértékben megengedik, néha még anyu vesz nekem szempillaspirált stb.. De nem használok amúgy túl sokat.

Fehérnemű: Nos, azt is hordok.

Cipők: igen, engedik a magassarkút is... Persze ünnepeken, meg alacsonyabb sarkat hétköznapra is, például csizmákon.

Tv műsor: ritkán nézek tv-t

Fent lehetek 10-ig hétköznap, hétvégén éjfél körül szólnak, hogy most azért már menjek aludni.

16/L

2013. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ruha: Azt hordok, amit akarok, de végül is magamnak nem szoktam ruhákat venni, együtt megyünk vásárolni, és ha felveszek valamit, megmondják hogy jól áll-e vagy sem.

Tampon: Nem használok.

Telefon: Van, magamnak vettem de előfizetéses (havi 2000 ft) a számlát anyu fizeti, de 1-2 héttel utána ideadta a telefon árát, mert hogy ne magamnak vegyek telefont, azért vannak a szüleim hogy megvegyék amire szükségem van.

Tablet: Nincs.

Gép, facebook: Gépezni nincs időm napközben, de ilyenkor estére az ágyban sokáig szoktam.

Haj: Frufrum van, ők beszéltek rá (régen is volt), és jó döntés volt, hogy ilyenre vágattam :D

Festés: Már felhoztam a témát, hogy suli után, nyárra a végén pár tincset hadd festethessek be, de ellenzik egyelőre..

Körömlakk: Mióta nagy szerepet játszik a rock az életemben, azóta egyfolytában fekete a körmöm. Amikor anyu meglátta azt mondta hogy ocsmány, erre ma: "majd fesd már ki az én körmöm is, mert úgy tetszik ez a szín!" :)

Smink: Nem sminkelek. Anyu sem.

Fehérnemű: Anyuval veszünk együtt.

Cipők: Hétköznapokon tornacipőkben járok, de alkalmakra amikor ki kell öltözni, magassarkú.

Tv műsor: Este megnézzük a Jóban-Rosszbant és ennyi, nem köt le túlzottan.

Régen, ha pl. még hajnal 5-kor gépeztem (nyáriszünetben) akkor apu átjött szólni hogy már azért lefeküdhetnék, de már most nem szólnak, ha iskolaidőben vagyok fent hajnal 3-ig, akkor sem. Hétvégén meg főleg nem érdekel senkit, de azért úgy próbálok meg elaludni, hogy még időben felkeljek, mert a nyuszijaimat el kell látnom :)

2013. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lemaradt hogy 13/L
2013. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!