Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nektek szoktak a szüleitek...

Nektek szoktak a szüleitek előttetek szellenteni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 22:34
 1/8 anonim válasza:
Nekem apám állandóan fingadozik...
2013. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja, nekem is! Nem direkt csinálta, meg nem poénkodott rajta, csak ha kellett neki, nem tartotta vissza. Ezek szerint másnál is így van.

Nekem még nincs gyerekem, de nem biztos hogy fogom előtte csinálni. Általában a párom előtt sem csinálom.

2013. máj. 11. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Én magam előtt sem szeretek :D
2013. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Apám szokott jó nagyokat meg ritmusra, komoly.


Anya az csak ahogy esik úgy puffan módon :D

2013. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Faterom szokott,aztán meg röhög rajta!:D
2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Böfögni sem. A mi családunkban egyszerűen nem szokás egymás előtt elintézni az ilyen dolgokat.
2013. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Lány vagyok, 13 évig kettesben éltünk anyámmal. Egymás előtt böfögünk, fignunk, kibeszéljük a pasikat, baromkodunk, nagyon jó a kapcsolatunk.

Amikor apához megyek, ott azért van egy kishúg meg egy nő is, próbálom kultúrálni magamat.

2013. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem ez tök természetes dolog h a szüleink előtt pukkantgatunk és ők is előttünk.jobb mintha visszatartanád aztán gyógyszereket kelljen szedni mert fáj a hasad mert nem engedted ki ami ki akart jönni..én is anyukámmal élek 14 éves vagyok és akkorákat szoktunk egymáson röhögni meg viccelődni, ugyanez van a böfögéssel is...ha jön,hát jöjjön:D
2013. aug. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!