Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi motivál?

Titeket mi motivál?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ti, személy szerint miből merítetek erőt ahhoz, hogy megcsináljátok, azt, amit kell. Legyen az a reggeli felkelés, vagy tanulás a vizsgára, álláskeresés, stb.
2013. máj. 27. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyerekként sokat voltam egyedül, rengeteget dolgoztak a szüleim, nővéreim későn jöttek haza a gimiből. Soha nem segített senki a háziban; még ha nem is főztem 8 évesen, meg tudtam melegíteni gáztűzhelyen az ebédet magamnak; nekem kellett rendet tartanom/tennem a szobámban. Mindig azt mondták, főleg anyukám, hogy magamnak tanulok, én tudom mi akarok lenni, ha nagy leszek, ő pedig nagyon büszke rám, hogy egyedül elérem azt, amit más segítséggel is alig. Természetes, hogy megteszem azt, ami az én javamra válik, és ha már csinálok valamit, az legyen f*szán megcsinálva. Nincsenek olyan kapcsolataim, hogy az ölembe pottyanjon egy jól fizető állás (sajnos), így én járkáltam utána. Még ha elegem is volt a sok-sok kudarcból, nem adtam fel, mert pénz nélkül nem boldogul az ember. Munka sikerült, menyasszony lettem, most már azért kelek fel, hogy szervezzük az esküvőt.
2013. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, nekem is hasonlóan menne az életem, ha találnék állást, de amíg munkanélküli vagyok, nem leszek menyasszony se... Mármint nem a menyasszonyság a lényeg, hanem így nem tudunk összeköltözni, gyereket vállalni, stb. És most épp eléggé megvagyok zuhanva, kb. sz@rok az egészbe, mert sehonnan se hívnak vissza. :(
2013. máj. 28. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne add fel, nem szabad!! Engem 1,5 év alatt egyetlen egy interjúra hívtak be, az se sikerült. Azon kívül 2 nemleges választ kaptam, és ennyi. Majd' meghaltam a szégyentől, hogy ennyire szerencsétlen vagyok, pedig kismillió helyen voltam, ezer és ezer önéletrajzot elküldtem. Költöztem is volna szívesen, de nem kellettem sehova pályakezdőként. Szóval tényleg fel a fejjel, előbb-utóbb úgyis összejön! Sok sikert!
2013. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!