Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi motivál fogyásra? Tudsz...

Mi motivál fogyásra? Tudsz valami jó idézetet, képet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom se a korodat, se a nemedet.

És sem linkelgetek sem képet, sem idézetet.


Egyszerűen döntsd el, hogy milyen életet szeretnél 10-20-50 év múlva.


Én azt tudtam, hogy nem akarok magányosan megöregedni, nem akarok egy macskát társnak egy férfi HELYETT, nem akarom, hogy életem legszebb pillanatai az evések legyenek, nem akarom, hogy gondot okozzon, ha föl kell mennem a lépcsőn, nem akarom, hogy szégyenkezve kelljen strandra menni, stb.

Ezért életmódot váltottam (közhelyes, de tényleg) és lefogytam 30 kg-ot, azóta barátom is van a macskám mellett. :)

2013. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz a tükörbe...ha az amit ott látsz nem motivál fogyásra, akkor semmi sem... :)
2013. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Az igazi férfiaknak, mint a férjemnek, nem számít, hogy hány kiló vagyok, voltam, leszek. Mintha a férfiaknak szívük nem lenne, csak farkuk...


Az én mottóm ez (és nem csak fogyira): "Megkaphatsz bármit, ha hajlandó vagy megadni az árát." Ez van kiplakátolva a falamra. Az idézet így folytatódik: "Az árat kifejezheted dollárban, centben vagy éppen munkaórában. Lehet az ár az erőfeszítés, amit egy képesség elsajátításába fektetsz, vagy az, amiről le kell mondanod azért, hogy megkapd, amire vágysz."

2013. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
88%

"Nem számit, hogy az előrehaladás hosszú és lassú. A lényeg, hogy közelebb visz a célodhoz."


Ha futok mindig ez jut eszembe: " Nem állok meg amikor fáradt vagyok. Akkor állok meg ha végeztem."


Tornánál pedig folyton ez jár az eszembe amikor feladnám: "Kérdezd meg magadtól: tudnék még többet csinálni? A válasz gyakran IGEN."


Nekem beválik, folyton ott motoszkál a fejemben és segit h folytatni tudjam akkor is, amikor a lábam már alig birja :)


" Nem vagy éhes csak unatkozol. Igyál egy pohár vizet és tanulj meg különbséget tenni!"

2013. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!