Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózók, leírnátok, mi...

Fogyózók, leírnátok, mi motivál benneteket a fogyókúra során?

Figyelt kérdés

Nekem lenne mit leadni, kereken 20 kilót, csak sajnos nagyon nehezen állok neki, mindig halasztgatom, hogy majd holnap, majd holnap...


Kíváncsi lennék, hogy ti, akik már több hete, hónapja diétáztok, mivel tartjátok magatokban a lelket?


2013. febr. 13. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

15 kilót adtam le, durván még 20-30 hátra van. (még sose voltam sovány, így nem tudom, majd eldől a tükörben)


Ami motivál: egészséges legyek, hamarosan jön a gyerek téma párommal, rengeteg tetoválás, amit nem hurkára szeretnék, sok szép ruha. :D

23/L

2013. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátom, a nyár, a csini ruhák, és ez a videó: http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58 :D
2013. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én azt csinálom, hogy bikinis szép lányokról nézegetek képeket és aztán belenézek a tükörbe..

Még kb 10 kiló van rajtam, bár már normál súlyú vagyok, de annyival érezném magam bombanőnek.

2013. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy látom és érzem a változást, ha megfogom a lábam, nem a zsírba süpped a kezem, hanem kemény izmot markolászik! Ez fantasztikus érzés! Ja és úgy mellesleg sokkal csinosabb lettem a -10 kiló leadásával és a családom többi női tagja meg folyamatosan irigykedik, akik előtte piszkáltak, hogy nagy a fenekem.
2013. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A tetszeni akarás. Elsősorban magamnak, másodsorban a barátomnak (aki eddig is nagyon szexinek tartott, de azt akarom, hogy még inkább annak gondoljon^^), harmadsorban mindenkinek:) Csinosbb akarok lenni, hogy nyáron felvehessek aranyos rövidnacikat és miniszoknyákat, ne kelljen magamat takargatnom a strandon.

Van egy képem, amit lementettem, egy ugyanolyan magas lány van rajta, mint én, az alakja is haosnló (lusta vagyok megkeresni és belinkelni), csak vékonyabb. Annyira csodás alakja van! Nekem is olyan lesz!

Egyébként bő hónapja fogyózok, és 4-5 kilót adtam le, sokat fogytam fenékből, hasból, derékból és csípőből, a karom pedig szépen megizmosodott, formásabb lettem:)

2013. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az, hogy lecsúnyáztak. sose kezdtem el normálisan diétázni, de ez után undorodtam magamtól. most 157 cm 48 kiló vagyok, egyébként 10 kiló ment le.
2013. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Testvérem lefogyott,olyan 15-20 kilót.Kövér volt,és egészségtelen.Most meg bombázó,és épp a félmaratonra edz.Nekem ez óóóriási motiváció.Ha neki sikerült,akkor nekem is fog.Másrészt tartok a betegségektől,főleg a diabétesztől.

Soha nem voltam vékony,de a pm alulműködésnek köszönhetően híztam 17 kg.Az is motivál,hogy visszanyerem a régi alakom. Kitartást!

2013. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam mint te. Én 15 kg felesleggel kezdtem január 3-án. Vékony voltam lány koromban, aztán jött a lányom és felszaladt 26 kg, a szokásos történet.

Nekem két dolog ad erőt: 1. A férjem hiába mondogatta nekem, hogy nem kell fogynom, csinos vagyok így is, ne akarjak gebe lenni stb. Most 5 kg mínusz után, még is azt látom, hogy sokkal jobban tetszek neki, sokkal többet tapogat és dicsér. Ez nekem nagyon sok erőt ad.

2. Pedig, hogy beépítettem a napi sportot a napjaimba és már nem fogyni, hanem izmosodni, szálkásodni akarok. Már nem érdekelne ha 160 cm-emhez 60 kg lennék, de az izom legyen. Nekem ez segít még sokat.

Tudom, hogy jól étkezem, és ha véletlenül bekapok egy kocka csokit nem fogok kiborulni, hiszen napi 1,5-2 órát tornázok, és nagyon szépen csinosodom.

2013. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!


Utolsó, megkérdezhetem, hogy mire tornázol?

2013. febr. 14. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!