Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon félek, már kicsit...

Nagyon félek, már kicsit belefáradtam ebbe, tudtok adni valami jó tanácsot?

Figyelt kérdés

Másfél éve nincs állandó munkahelyem. Ez alatt az idő alatt 4 munkahelyen kezdtem el dolgozni, ebből 1 volt az, amit én hagytam ott, mert nagyon gáz volt, a másik 3-at még szerettem is, de tőlem teljesen független okoktól bezártak, megszűntek, így muszájból kellett eljönnöm.

Most kaptam megint munkát, hétfőn (azaz holnap) kezdek. Ez tuti nem fog megszűnni,mert ez egy nagyobb cég, több üzlettel mindenfelé, szóval ez legalább biztos. De pont emiatt félek is kicsit, mert eddig mindig olyan helyen voltam, ahol magánemberé volt egy kis maszek üzlet, mindig kedvesek és jófejek voltak velem, becsülték a munkámat, mert jó munkaerő vagyok.

Most pedig tökre félek, hogy egy üzletben több kollégával kell együtt dolgoznom, a közvetlen főnökömmel még nem is találkoztam, fogalmam sincs, milyen lehet...

Ráadásul annyira úgy érzem, hogy belefáradtam abba, hogy betanuljak, aztán vége az egésznek...



2012. okt. 14. 08:29
 1/3 anonim válasza:

Ne stresszelj ennyire! Ha jól végzed a munkád, előbb-utóbb elismerik. Vagy legalább nem csesztetnek.

Már ez is sokat számít, az én munkahelyemen soha nem dícsértek, csak a rosszat emelték ki. Már nincs is kedvem ott dolgozni, valószínűleg keresek mást.

Tehát örülj annak, hogy új embereket ismersz meg, megpróbálsz a legjobb tudásod szerint dolgozni és remélhetőleg megállod a helyed, én drukkolok Neked!

2012. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálunk is ez a helyzet akár a családon belül akár a munkahelyen nézek körül. Még szerencsés is lehetsz, hogy "pár nap" ugyan de dolgozhattál. A családban 2 pályakezdő van és ők egyáltalán nem találtak munkát az elmúlt 5 hónapban. Ugyan úgy el vannak keseredve vagy jobban mint te. Nekik is csak azt tudtam mondani fel a fejjel , megoldjuk.
2012. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező... Azt nem írtad, hogy milyen munkát végzel. Amennyiben szakács vagy, írj, én most keresek valakit!

ÜDv, Anita

2012. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!