Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted milyen az amikor...

Szerinted milyen az amikor valakit a kinézete miatt bántanak felnőtt emberek?

Figyelt kérdés
Mondjuk kicsit ducibb az illető és valóban nem szép, de relatíve nem is ronda. Tegnap tanúja voltam annak, ahogy egy 25-28 év körüli pár a porig alázott egy fiatal lányt, aki ezek után sírt, körülötte senki nem szólt a kötekedőknek (buszváróban történt).
2013. máj. 28. 11:54
 1/7 klopusz ***** válasza:
Sajnos a parasztság határtalan.
2013. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hagytam volna szó nélkül.
2013. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Ezek szerint te sem segítettél neki :(


Ez sajnos diszkriminálás. Szegény kövér ember lehet, hogy beteg és nem zabagép. Az a baj, hogy ebbe bele se gondol az, aki porig aláz vagy sért egy másik embert.


Sajnos nagy az Isten állatkertje és már a kisajtó is nyitva van.

2013. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már csak a végére értem oda, és jött a busz. De nem hiszem hogy 2 szó miatt kezdett el sírni a lány.
2013. máj. 28. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
ennyi idős emberekről alig tudom elképzelni, hogy csak úgy random odamennek valakihez az utcán és elkezdik ócsárolni, min a kisgyerekek... nem voltak véletlenül cigányok? mert így még reális lenne a dolog
2013. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú hát szerintem volt bennük vonó.
2013. máj. 28. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vad idegenek nem tették volna ezt. Én sem vagyok egy szépség, de idegenektől még sosem kaptam leszólást a súlyom miatt, meg ma már felnőttként 24 évesen sem kapok a kortársaimtól meg a nálam idősebbektől, meg az ismerőseimtől sem.

Lehet hogy a csajt ismerték a kötekedők és direkt csinálták vagy kitudja mi volt a háttérben, ezt nem fogod megtudni.

Ha csak úgy idegenként kötöttek bele az jó nagy parasztság, én azért adtam volna nekik egy jó nagy fülest mindkettőnek.

2013. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!