Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy túlérzékeny...

Szerintetek egy túlérzékeny ember hogyan magyarázza meg a viselkedését másoknak?

Figyelt kérdés
Sokszor megsértődöm,és van,hogy előre menekülök bizonyos helyzetek elől,mert tudom,hogy ott hamar megbántanak. Emiatt sokan fújnak rám,hogy kerülök embereket,helyzeteket,de ilyen vagyok...Volt,hogy elmondtam,hogy én érzékeny ember vagyok,persze ez másnak csak olaj a tűzre,mert tudják,hogy engem könnyű megbántani,és akkor direkt rátesznek egy lapáttal. De sajnos nem nagyon tudom titkolni,hogy ilyen vagyok,néha előjön,pl. megbántás után sírok stb-mert a lelkemre veszek mindent. és már úgy vagyok vele,inkább felvállalom, mert így is úgyis beszólogatnak..

2013. jún. 3. 13:00
 1/1 anonim válasza:
Törékenynek látszol, de igazából ebben nincs semmi baj hisz mindenkinek van egy velejárója! Engemet is sértettek már meg sőt elég sokszor szidtak dolgokért, de mindig tovább kell lépni és ne magadban keresd a hibát mert az mindenkiben ott van! Ők is ugyanúgy hibázhatnak mint te, és te is ugyanúgy mint ők! Vegyél egy nagy levegőt és légy bátrabb, de a legfontosabb hogy tudd azt hogyan lépj tovább ilyen helyzetben! :)
2013. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!