Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem kapok a kérdéseimn...

Csak én nem kapok a kérdéseimnek megfelelő (logikus) válaszokat, vagy mások is vannak így ezzel?

Figyelt kérdés
Úgy értem itt, ezen az oldalon. Pl: Megkérdem, hogy miért kék az ég, amire válaszként a kredenc összeszerelését írják le. Ez amolyan vicces túlzás akart lenni, de elképesztő milyen mértékben nem értik meg (értik félre) az emberek a kérdéseket...
2013. jún. 3. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

attól függ,h mennyire értelmes a kérdés. ha olyat kérdezel amire te is nyílván tudod a választ akkor szoktak trollkodni az emberek,vagy ha még a kérdés normális is, van h egyszerűen nincs kedvük használható tanácsot adni,írnak valamit és annyi,meg persze attól is függ,h melyik témakörbe írod a kérdésedet. a szerelem szex témakört sokan olvassák ezért ott több választ kapsz, persze lehet,h ennek a fele hülyeség. én ezt vettem észre.


ha én kérdezek egy normális kérdést,sokszor nem is kapok rá választ, vagy pedig teljesen másról papolnak nekem(ez főleg a vallás témakörbe írt kérdésekre jellemző)

tudomány kategóriában meg utálom a kioktató válaszokat,h háát ezt hh nem tudod?!

2013. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbben nem tudnak szöveget értelmezni, és ez szomorú. A vicc ott kezdődik, amikor megjegyzem, hogy nem a kérdésre válaszolt, és még ő van megsértődve.
2013. jún. 3. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdés egyik fele sem igaz, de hogy mi az igazság, azt nem lehet megkérdőjelezni!!!!4!!négy


Tényleg nem rossz érzés... Szóval szerintem szándékos, és azért csinálják, mert nekik igazán jól esik. :P

2013. jún. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!