Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy huszonéves, ha megfelelő...

Egy huszonéves, ha megfelelő életmódot folytat és rendszeresen sportol és átlagos az anyagcseréje úgy hozzávetőleg mennyi idő alatt képes lefogyni 40 kilót?

Figyelt kérdés

Jelenleg 25 éves vagyok, 168 centi és 90 kiló. Nem voltam mindig ekkora, a főiskola alatt sikerült "összeszednem magam ennyire". Nem tűnök annyinak, de annyi vagyok, és szeretnék megszabadulni ettől a rengeteg feleslegtől.

Elmondom dióhéjban a módszerem:

-finomliszt, cukor lehető legminimálisabbra csökkentése, --só mérséklése,

-tejtermékek mérséklése(érzékenység miatt)

-zöldségek

-gyümölcsök(délelőtt leginkább),

-husi,

-magvak,

-gomba

-tojás

-Ha sütire vagy ilyesmire vágyom, akkor Update termék

-Szénsav kerülése

Mozgás: legalább heti 5x, kezdetben duci tréning vagy valami ilyesmi, biciklizés, aztán fokozatosan egyre keményebb tornák ahogy erősödik a testem, kocogni is szeretnék majd, ha már nem lesz ekkora a túlsúlyom.

Mennyi idő alatt sikerülhet ez ideális esetben? Több évbe is beletelhet? Szívesen fogadok tippeket is, hogy hogyan lehetnék még hatékonyabb. Szeretnék végre a "versenysúlyomnál" lenni. Ebben a 40 kiló pluszban benne volt egy hormonzavaros állapot is, ami már nincs, úgyhogy most már bele akarok csapni a közepébe:D Előre is köszönöm a segítséget!


2013. jún. 3. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt 1 kiló fogyás az ami még egészséges. Szóval ha így számolod, az 40 hét (az nincs egy év sem). De persze az is lehet, hogy kevesebb, mert valószínűleg az elején szépen meg fog indulni, és minél kevesebb lesz rajtad annál nehezebben fog lemenni. De ha kitartó vagy sikerülni fog. Szerintem ne azt nézd elsősorban, hogy hány kiló vagy, hanem hogy mennyit változol, formásodsz és persze fogysz is közben. Nekem legalábbis sokkal több erőt ad, ha pl. rám jön egy ruha ami eddig nem jött rám, vagy ha a tükörben látom a változást, mint a mérlegen lévő változás. :)
2013. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne akarj már 50kg lenni.Először ésszel,diétával mozgással egy 20kg és utána még 10kg és azután megtartani hosszú évekig. Kezdjél bele és ne rögtön akarj eredményt,2-év múlva biztosan nagyon csinos leszel,saját testsúllyal is edz ha már mennek le a kilók. ('168cm-hez én 60kg vagyok és vékony.)
2013. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50 kiló nagyon kevés. Ez a 40 se egy év alatt jött fel, gondolom kb 3 év alatt, ami nagyon durva valljuk be őszintén. Szóval kb ugyanennyivel kell számolnod, ha egészségesen akarsz fogyni. Persze lehet gyorsabban is, de értelme nem lenne, mert a tükörben nem azt látnád viszont, amit szeretnél.
2013. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg félreérthetően írtam, de nem 50 kilóról indultam annak idején, hanem 66-ról. Az 50 kiló egy régi vágyálmom, ezt szeretném valóra váltani. A vágyamhoz képest írtam a 40+-t. Az utolsó kb. 10 kiló egy betegség következtében jött rám, de kikezelték, úgyhogy már nem hátráltathat:) Tényleg sok év alatt szedtem össze, 19 évesen kezdtek rámrakódni a kilók.
2013. jún. 3. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!