Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudnak ezen az...

Miért nem tudnak ezen az oldalon az emberek A KÉRDÉSRE válaszolni?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon, akárhányszor teszek fel egy kérdést, olyan "válaszokat" kapok, ami vagy nem válaszol a kérdésre, vagy egyáltalán semmi köze a kérdéshez. Miért? Ha nem tudja az illető a választ, akkor minek ír egyáltalán? Én eddig ezen az oldalon, soha nem kaptam még egy értelmes választ vagy egyáltalán egy válasznak mondható kommentet.

#őrület #alulképzettség #nulla tartalom #értelmezési készség hiánya #nem válasz a kérdésre de azért kommentel
2013. jún. 3. 21:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#8: Ahogy mondod! :) 9#: Tisztában vagy a lényegre törő fogalmával, te gyerek? :D Menj vissza tanulni ;) Látom te is magadra ismertél a kulcsszavak alapján! :D Hurray #10: Nincs it semmi változatosság, az emerek 99%-a ezen az oldalon, kötekszik, köze nincs a kérdés témájához, de valami random idiótaságot oda ír. Na hát emberek, ellehet húzni innen annak, aki továbbra sem a kérdésre válaszol, az menjen máshova (a gyerek szavával élve) "trollkodni"!
2013. jún. 4. 12:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Húzz el te, szerencsétlen. Ha valakit mindenki hülyének néz, akkor biztos, hogy mindenki téved és az az egyetlen ember a nagyon okos..?
2013. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 _Jessy_ ***** válasza:

Fogalomzavarban szenvedsz kérdező.

"Ezen az oldalon, akárhányszor teszek fel egy kérdést, olyan "válaszokat" kapok, ami vagy nem válaszol a kérdésre, vagy egyáltalán semmi köze a kérdéshez. Miért?"

Erre mindenkinek megvan a véleménye. Mert hülyék, mert ez deríti őket jobb kedvre, stb. De kérdem én, miért tartasz mindenkit alacsonyabb rendűnek, akinek a véleménye nem azonos a tiéddel? Vagy ha ezt teszed, akkor miért kéred ki a véleményüket. Talán azért, mert neked ez okoz örömöt. Szivattak a suliban a fogszabályzód miatt? Vagy vertek a nagyobbak, esetleg kicsi a cicid/pucád? -- Egyéni nyomorúság, töltsd ki máshol a haragodat!

"Ha nem tudja az illető a választ, akkor minek ír egyáltalán?"

Lehet, hogy nincs jobb dolga, unatkozik, stb. Vélemények vannak.

"Én eddig ezen az oldalon, soha nem kaptam még egy értelmes választ vagy egyáltalán egy válasznak mondható kommentet"

Talán azért, mert a véleményét kéred ki az embereknek, aztán háborogsz, ha az nem felel meg neked.


Még hogy nem közvéleményt kutatsz. Remélem tetszettek a "válaszaim". Ha meg választ vársz valamire, akkor kérdezd meg, hol lehet malacot venni. Aztán ha valaki azt írja, hogy 'paraszt-e vagy?', akkor joggal háboroghatsz.

U.I.: Ha le akarsz pontozni szólj, írok még néhány hozzászólást, hogy legyen meg a kicsinyes örömöd, amit ez okoz.

2013. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egyenjogúságot!!
2013. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!