Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki mindig nevet a...

Ha valaki mindig nevet a káromon, az nem szeret engem, ugye?

Figyelt kérdés
Mindig, amikor elmesélem neki, hogy például leszúrtak valamiért ok nélkül, vagy veszekedtem a családommal, vagy nem sikerült valami, akkor elkezd nevetni. De amikor jó dolgot mesélek neki, ami velem történt, akkor elkomorodik és egy idő után elkezd bántani szavakkal. Ez most mi? Rosszindulat? Káröröm? Vagy ennyire gyűlöl engem? Mi a jó franc van? És igen, én is szoktam kárörvendő lenni, mint mindenki, amikor például valaki elesik, vagy bénázik. De nagy horderejű dolgokban soha. Miért csinálja ezt? Egy hozzám közel álló emberről van szó.

2013. jún. 3. 23:37
1 2
 1/11 Dollersz ***** válasza:

Irigy, rosszindulatú, kárörvendő, igen.

Az ilyen embereket inkább mellőzd az életedből, nincs rájuk szükséged, hidd el.

2013. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
rosszindulatú az ilyen. Te pedig ne legyél jóhiszemű, ha érzed, hogy valami szúrja a szíved egy emberrel kapcsolatban, hallgass a megérzésedre. Ne akarj jó kapcsolatot kialakítani vele. Lehet ő nem is tud róla hogy ilyen veled, de akkor sem érdemes erőltetni, mert van olyan, hogy valaki unszimpatikus és kész.
2013. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nektek már volt ilyen ember az életetekben? Nekem a néném ilyen, az egyik régi legjobb barátnőm még gyerekkoromból és az egyik párom.
2013. jún. 3. 23:57
 4/11 A kérdező kommentje:
egyik párom...éjszaka van. Szóval sok hozzám közelálló személy, itt az a lényeg.
2013. jún. 3. 23:57
 5/11 Alaque ***** válasza:

Csupa rosszindulatú, kárörvendő, önző, irigy mamlasszal vagy körülvéve. Számítógépes játékokban ilyenkor szoktam restartolni az egészet.


Na jó, gondolom, még élni akarsz, akkor hát az ilyet érdemes elkerülni. Az ilyenekkel nem kell jópofizni. Ha hasonlóan viselkedsz velük, lehet, hogy feltűnik nekik a változás, megkérdik, hogy mi történt, akkor kitálalhatsz.

2013. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az ilyenek elé nem lehet tükröt tartani, mert semmit nem fognak fel belőle. Már próbáltam szépen és csúnyán is, de reménytelen.
2013. jún. 4. 14:14
 7/11 Dollersz ***** válasza:

Keress más barátokat, dobd ki a partneredet (ha a párod alatt rá gondoltál)! Inkább legyél egyedül, és nem biztos, hogy magányosan, mint ilyen emberekkel körülvéve, magányban, hiszen ők nem szeretnek Téged...


És egyébként mindenki életében vannak ilyen emberek, az enyémben is..

2013. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 Igazad van. A nagy részükkel szóba sem állok, még köszönés szintjén sem.
2013. jún. 4. 15:32
 9/11 Dollersz ***** válasza:
Helyes :) Nem kell őket utálni, meg semmi, piszkálni, hasonlók, mert azzal is csak Neked lesz keserűség... Van egy olyasmi idézet, ami kicsit idekapcsolódik, hogy "Nem érdekel, mit gondoltok rólam, én nem gondolok rátok egyáltalán" ... :) Szóval éljen a közömbösség!
2013. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez jó kis idézet:)
2013. jún. 5. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!