Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja együtt vagyunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja együtt vagyunk, de még nem mondta hogy szeret. Ez azt jelenti, hogy nem is szerelmes?

Figyelt kérdés
Barátommal már évek óta ismertük egymást, mikor 4 hónapja közelebb kerültünk egymáshoz, s sokat kezdünk beszélgetni. Már 2 hónapja együtt vagyunk, de még egyszer se mondta ki, hogy szeret. Olyat szokott mondani, hogy "mi lenne velem nélküled?", "olyan jó, hogy itt vagy".. stb. Még én sem mondtam, neki mert szerintem előbb a fiúnak kell, de már olyan jó lenne ha kimondaná.. :( lehet még nem is szerelmes? 27F-18L
2013. jún. 3. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attól, hogy nem mondja még lehet az
2013. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"szerintem előbb a fiúnak kell"

Ebből látszik, hogy még mennyire gyerekesen gondolkodsz...mondjuk, ez egyértelmű a korkülönbségből is. Nincs határidőhöz kötve, hogy mikortól "kell" mondani, ezt mindenki másképp mutatja ki. 2 hónap nem sok idő, de ha érzed annyira komolynak ezt a kapcsolatot, akkor mondd ki neki te, aztán majd meglátod, mit reagál rá.

24N

2013. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mért nem beszélsz vele erről?
2013. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szeretni szerethet de 2 hónap alatt szerelem nem tudom kinél h alakul ki :) de egy fiúnak nehéz kimondani ilyen dolgokat :) ne aggódj biztos szeret :)
2013. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
östenkém, szögény léányzóm, nem serelt a lélked? a házasság mindenre orvoslás fiam, az én kóromban még a fiúk körték a léányok kezét, most meg azt a sok karambolt hallani, légy régimódi fiam, az mindig jó. házasság után veszísd el a szűziességed léányom. Adj isten!
2013. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én inkább konzervatívnak gondolom! És szerintem sokkal romantikusabb ha ő mondja ki előbb. Amúgy ő is ilyen... mire eljutok oda, hogy megkérem menjünk el ide-oda addigra ő már rég meghívott... :))
2013. jún. 3. 20:49
 7/11 A kérdező kommentje:
5. köszi! Amúgy azt tervezem! Előbb a házasság! :)
2013. jún. 3. 20:51
 8/11 Molok94 válasza:
Ez velem is pont így történt!! 1 hónap után mondta ki h szeret. Éreztetni kell, hogy szereted, hogy tényleg nem szexre kell neked, aztán el kell vinni romantikus helyekre stb... és az 1ik ilyen helyen nézz a szemébe és mondd h szereted. Ha ott elmenekül akkor elgondolkozhatsz h rákérdezz h mit érez...
2013. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
römélem is kislyányom!:D
2013. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Molok94 válasza:
Ha így csinálod, ahogy mondod, lehet arra vár hogy kezdeményezz. utolsó voltam:)
2013. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!