Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is rendben van ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rendben van ha a férfi (én) fizeti a költségeket (nyaralást is meg mindent)?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, a barátnőm 20.

Ő még tanul, egyetemista, én természetesen dolgozok.


A szülei fizették, fizetik a költségeiket, albérlet meg minden.


Szerintetek ha hozzám költözik rendben van, ha én fizetem a költségeket?

Ha nyaralni megyünk akkor is?


A barátnőm és a szülei is ellenzik. Nem kitartottnak akarom, szó sincs róla. Szeretem őt.


A barátnőm sem azért van velem, hogy eltartsam, abszolút nem is szorul rá, de úgy gondolom, hogy férfiként, főleg, hogy megtehetem így van rendben.



Nem azért teszem fel a kérdést, mert nincs róla konkrét véleményem.

Természetesen a barátaim is elmondták már a véleményüket, csak kíváncsi vagyok, hogy ismeretlen emberek mit mondanak erre.


Csak így natúrban, ezek alapján amit elmondtam.


Köszi!



2013. ápr. 23. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként nem hagynám, hogy mindent a barátom fizessen, inkább nem megyek sehova. 24/L
2013. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Nekem erről határozott véleményem van. Nem fizetek senki helyett semmit, végképp nem egy utazást! Ha valakinek nincs rá pénze, akkor nem menjen! Tehát: én nem fizetnék a helyedben, de hát ez a ti döntésetek...
2013. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nincs rendben. Még jó, hogy ellenzik. Nekem képem sem lenne ahhoz, hogy más állja a költségeimet, főleg, hogy ebben mindig benne van a rizikó, hogy az ember később megkapja: "ezt is meg azt is én fizettem neked". Úgyhogy nem, soha nem mennék bele ilyesmibe. Az ő részét állja ő, így tisztességes. 22l
2013. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a vázolt körülmények között fizetnék,, mint a katonatiszt. Főleg azért is, mert különben az összeköltözésről szó sem lehet. Mivel a szülei támogatják költségmegosztásképpen Te fizeted a lakást ő pedig a kaját teremti elő mondjuk. A nyaralás már más tészta, de azt is bevállalnám, ha Vele szeretnék menni, viszont nem tudja magának fizetni. Másrészről, ha esetleg gyermeketek lesz akkor is nagyrészt Te fogod az anyagi oldalát finanszírozni a dolognak, így nagyon hasonló a helyzet. Tehát, ha megteheted miért ne? Tisztázod vele, hogy szereted annyira, és szeretnél Vele lenni annyira, hogy ezt az áldozatot bevállalod. Ha a szülei nem értenek ezzel egyet, akkor egyezzetek meg kiegészítő dolgokban, mint fent említettem mondjuk kaja ügyben...
2013. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A nyaralást megértem. Nade a rezsit, lakhatást, különböző költségeket mire föl vállalnád fel? Nem a gyerekedet, hanem egy felnőtt, önálló ember.

Nem várom el a páromtól azt, hogy ki tudjon csengetni sok százezret egy xy utazásra, de azt se, hogy elvárja, hogy akkor ne is menjünk. Csak azért, mert ő ezt nem teheti meg.

2013. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nincs rendben. Ha összeköltöztök az önbecsülését sérted, ha mindent te fizetsz és ahogy erre már rávilágítottak ezzel támadási felületet hagy, ha szakítotok (mindent te fizettél ő pedig semmit).

Ha elmentek nyaralni válassz olyan utat, ahol megteheti azt hogy a saját részét a szülei által ki tudja fizetni, vagy a költőpénzt ők állják.

Gondolj bele milyen kur*vának gondolhatja magát, ha mindent te fizetsz. Te se akarhatod, hogy ezt gondolja magáról.

Összeköltözés esetén egyezzetek meg mit fizet ő. Például fizesse ő a gázt (távhő) és az áramot a többit pedig te. Szerintem így reális.

28F

2013. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyik előzővel, a nyaralást fizetheted te, hisz azt lehet úgy felfogni, mint egy ajándékot a lánynak. De abba hogy minden költséget te fizess, egy normális lány se menne bele, csak az élősködő pénzéhes p*csák. Ha a sajátod a lakás, úgy korrekt, ha fizeti a rezsi felét. Ha albérlet, akkor az albérleti díj felét is fizeti. És a kaja is úgy jó, ha felesbe veszitek (persze nem akkor, ha étterembe mentek).
2013. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Na egen... hol van már a lovagiasság..?

Természetes, hogy ha meghívod nyaralni, akkor Te fizesd. Ha ez nem esik jól neki, és ezen megy a vita, sőt a szülők is beleszólnak, akkor ott még sok probléma lesz...


...most kezdődik..


Természetesnek tartom,hogy Te fizetsz sok mindent..ez így szép, elegáns.Ha együtt maradtok, akkor majd Ő is viríthat, ha lesz pénze.


A laírtak alapján Te egy igazi úr vagy...

2013. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem derül ki, Neked van-e diplomád?


Ha nincs, "csak" középfok, vagy technikum, akkor érthető a húzódozás. Nem terveznek veled hosszú távra.(sem)

Ők mernek nagyot álmodni, de nem Rólad.


Ha mégsem ez a szitu, akkor bocsánat.

2013. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Van diplomám és ezért van olyan munkahelyem, hogy az átlag felett keresek, 26 éves létemre.

De ezt nem nagyképűzésből írtam, csak a kérdésedre válaszoltam.

2013. ápr. 25. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!