Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan aki csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki csak azért van együtt egy férfival vagy a férjével mert annak sok pénze van, vagy a családjának sok pénze van?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
a legtöbb házasság bizonyos időszakban érinti ezt a pontot
2013. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Én inkább azt mondanám, hogy volt olyan akivel azért szakítottam mert nagyon nem volt pénze. Próbáltam ösztökélni eleinte, hogy próbáljon meg változtatni rajta, de ehhez lusta volt. Én meg nem akartam hónap végén azon agyalni mit fog enni a jövendőbeli családom. Szerettem nagyon a voltpáromat, de a szerelemből nem lehet megélni. Erre ő még most sem jött rá. Ott él ahol eddig közmunkán, idénymunkán. Semmi pénzük, semmi lehetőségük.

Az sosem volt elég számomra ha pénze van egy férfinak, mert az megint nem alap, "csak jó ha van" egy jó házassághoz. Nem arról beszélek, hogy legyen valaki milliomos. De tegyünk mindketten a jövőért és akarjunk jobban élni.

2013. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Tessék ő pont ilyen,kis szánalmas lotyó: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2013. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, ezt a kérdést rövidebben is fel lehet tenni, van szavunk a " csak azért van együtt egy férfival vagy a férjével mert annak sok pénze van" masgatartásra, K-betűvel kezdődik...

Bár igazándiból a sarki prostit milliószor többre becsülöm az efféle barátnőnél-feleségnél, mert az legalább nem csal és hazudik, nem megkopasztani akar, hanem megmondja mi mennyi, és kész...


És hát valamiért kételkedem benne, hogy a kérdésedhez tömegével fognak jelentkezni, hogy "én vagyok a k... - én is, én is"

2013. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

azt nem értem, miért kell rögtön leribizni azt a nőt, akinek számít valamicskét, hogy a párja képzett, intelligens, ambiciózus ember legyen? igen, ezzel gyakran együtt jár az anyagi biztonság, a magasabb kereset. sosem a bankszámlát néztem. amikor összejöttem a párommal, mindketten csóró egyetemisták voltunk, neki a diákhitelen kívül nem nagyon volt más jövedelme. de jó szakot végzett, amivel el tudott helyezkedni egy olyan cégnél, ahol jól fizetnek. nem fogok csak azért nincstelen kocsmatöltelékkel járni, hogy közben verhessem mellem, h milyen nemes lelkű lányka vagyok.

mindenkinek adott a szabad párválasztás, erre csak azt tudom mondani.

2013. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!