Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiakaszt ez a teszt?

Kiakaszt ez a teszt?

Figyelt kérdés

[link]


Sok kérdésre nem tudok igazán jól válaszolni.


1. Ön általában

a társaság motorja

inkább csendes és visszahúzódó


Honnan tudjam? Nem járok társaságba. Jobban szeretnék a társaság motorja lenni, de még az se jön össze, hogy egy emberrel beszélgessek, mert nem figyelnek rám a kis mocskok. Úgyhogy legtöbbször egyedül vagyok és búsulok. Ha meg valaki mégis hozzám szól, akkor juhúúúúúú:)


Amikor Ön társaságban van

jobban szeret bekapcsolódni a csoportos beszélgetésbe

jobban szeret egyszerre csak egyvalakivel beszélgetni


Mindkettőt szeretem, mert kiugrok a bőrömből, ha végre egyszer emberek vesznek körül.


12. Ön jobban kedveli azokat az embereket akik

eléggé konvencionálisak, sohasem kirívóak, feltűnősködők

túlságosan eredetiek, és az egyéniségüktől függ, hogy feltűnőek avagy nem


Azt kedvelem, aki hajlandó szóba állni velem.


Egy nagy társaságban

Ön gyakrabban mutat be embereket másoknak

Önt mutatják be gyakrabban más embereknek


Ezer éve nem voltam társaságban. Honnan tudjam?


Amikor előre meg van határozva, hogy Önnek egy bizonyos dolgot, egy bizonyos időben csinálnia kell, Ön ezt

kellemesnek találja, mert ennek megfelelően tervezhet

kellemetlennek találja, mert kötve érzi magát


Örülök, hogy végre történik valami, még akkor is, ha feladatról van szó. Erre se tudok normálisan válaszolni.


Amikor szórakozásból olvasgat

élvezi ,hogy különös vagy eredeti módon magyarázhatja az olvasottakat

pontosan azt mondja amit az író mondani akart


Sehogy. Bénán mesélek és elkalandozik az emberek figyelme, de én se tudok figyelni magamra, úgyhogy elvesztem a cérnát.:)


Ön szerint napi rutin szerint cselekedni

kényelmes útja a dolgok elintézésének

fájdalmas tevékenység, még akkor is ha szükségszerű


Nincs olyan pont, hogy unalmas. Nem fáj. De nem is kényelmes.:)


áááááááááá Mondjon már valaki valami értelmeset. ENTP jött ki, vagy mi, összekevertem a betűket.



2013. jún. 7. 23:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9 Rájöttem a turpisságra! Csak max 8-ra lehet igazat adni. De ezt írja is csak el kellett volna olvasni:D
2013. jún. 8. 16:50
 12/18 A kérdező kommentje:
8 Tudom, ez nem minden, csak egy teszt, viszont ha sokszor ugyanaz az eredmény jön ki és még többnyire igaz is rám, akkor közel lehet a valósághoz. Ilyen az ENFJ, valahogy mindig az jön ki:D
2013. jún. 8. 16:51
 13/18 A kérdező kommentje:
A másik szerint meg túlzottan extravertált vagyok és nyomasztóan hatok a környezetemre. Jobban oda kell figyelni önmagamra. Jól leoltott. 8 extra 1 intro.
2013. jún. 8. 16:55
 14/18 A kérdező kommentje:

„A remény a legrosszabb gonosz, mert elnyújtja az emberek szenvedését.” Nietsche


Nem tetszik ez az idézet.

2013. jún. 8. 17:00
 15/18 anonim ***** válasza:
De én csak 7-re adtam igazat és mégsem enged tovább. :D
2013. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Akkor próbáld meg csak 5-el, vagy minél kevesebbel.
2013. jún. 8. 17:10
 17/18 anonim válasza:
57%

Kis rögtönzött segítség a bizonytalankodóknak egy lelkes amatőrtől:


E: Szeret a körülötte levő világgal foglalkozni, emberekkel beszélni, benne lenni a történésekben, hatást gyakorolni a környezetre.


I: Szeret a gondolataival foglalkozni, elmélkedni mindenfélén, vagy csak simán információt gyűjteni és a begyűjtött infókon "kérődzni".


N: Jellemző rá, hogy mindenféléről mindenfélére asszociál, a sorok között akar olvasni, gyakran késztetést érez, hogy a mondanivalóját hasonlattal vagy metaforával fejezze ki. Gyakran feledékeny, szétszórt, a részletek elkerülik a figyelmét.


S: A fentieket haszontalannak tartja, azt tartja fontosnak, hogy mik a szilárd tények. A részletek nem kerülik el a figyelmét. Két lábbal áll a valóság talaján.


F: Elsősorban a saját belső értékrendje alapján ítél meg mindent, azt veszi alapul, hogy számára és mások számára mi az ami jó vagy rossz. Döntésben az az elsődleges, hogy ő maga mit tart helyesnek vagy helytelennek, mi az amit szeret és elfogad, és mi az amit utál, megvet. A szívére hallgat gyakrabban.


T: Objektíven akar látni és dönteni, ösztönösen erre törekszik, akár annak árán is, hogy mást ezzel megbánt, mert szerinte az objektivitás fontosabb. A logikájára támaszkodik, külső szemlélőként vizsgálódik. Az eszére hallgat gyakrabban.


J: Ha elkezd valamit, akkor nem akarja félbehagyni, zavarja, ha valami nincs befejezve, lezárva, elrendezve. A határidőket komolyan veszi, stresszeli, ha közeledik és úgy érzi nem végez a feladattal/teendővel, és kudarcként éli meg, ha túlcsúszik rajta. Szereti rendben tartani a közvetlen környezetét (lakás, munkahely, autó, stb.) vagy a kapcsolatait. A mindennapi rutin megnyugtatja.


P: Laza, könnyed, szeret belevágni új dolgokba, de gyakran nem fejezi be, amit elkezdett. Halogatja a teendőit, ráun azokra a dolgokra, amikbe korábban izgatottan vágott bele. A határidőket eleinte nem veszi komolyan, majd mielőtt kifutna az időből egyre jobban felpörög és az utolsó pillanatban (vagy kicsit utána) 120%-os teljesítményt nyújt. A mindennapi rutint nehezen viseli.

2013. aug. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Semmi sem fekete-fehér, de azért már a kérdéseden is látszik, hogy feeler lehetsz, és az is, hogy vágysz a társaságra, ergo extrovertált. Mivel elég önbizalomhiányosnak tűnsz, és én tapasztalatból azt láttam, hogy ez az INFJ és ENFJ embereknél a legszembetűnőbb, ezért én csak tippre mondanám az ENFJ-t. Persze nem tudhatom, hogy a való életben mi okoz neked örömet és mi feszültséget, hogy viselkedsz másokkal, mi a hobbid és mi a munkád, milyen a családod és a barátaid, de sokat foglalkoztam ilyesmivel - hobbi szinten persze -, fordítottam is a témában, és szerintem ez nem hülyeség, hanem hasznos és érdekes, ezért merek ilyen következtetéseket levonni rólad is. :)
2015. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!