Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mentem amnióra és most...

Nem mentem amnióra és most pár héttel a szülés elött, kezdek rettegni?

Figyelt kérdés
Integràlt teszt eredményem 1:50 000-hez lett mind a down , mind az edwards kórra. Viszont 37 éves vagyok, mégsem vállaltam be a "hasbaszúrást" csak az életkorom miatt,másrészt egy kolléganőm elvetélt utána. Most, hogy hamarosan szembesülök a döntésem eredményével, kezdek félni és szinte minden áldott nap eszembe jut.

2013. jún. 7. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Most már szerintem teljesen felesleges. Akkor így döntöttél, most már ez van, kár utólag gondolkodni rajta. Ha gond van, akkor már úgysem tudtok mit tenni. Ha nincs, akkor csak feleslegesen idegesíted magad. Ha az integrált ilyen lett, az UH-kon nem látszott gond, akkor inkább ne aggódj. :)
2013. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne, aggódj, nem lesz semmi baj! 1: 50 000-hez nagyon jó eredmény. Annyi, mint 0,00002 % esély.
2013. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húúú, ne aggódj! Én is 37 vagyok, de ha ilyen eredményem lett volna, tuti eszembe sem jut....és az én 1: 3600 - ra is azt mondták, h nem rossz! Mégis elmentem, de ezzel az értékkel nem tettem volna....!Ne izgulj!
2013. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, semmi baj nem lesz. Nekem ugyanilyen lett az eredményem, s bár fiatalabb vagyok, szóba sem jött az amnió. Egy másik - az én családomban előforduló - betegség miatt szóba jött, de a doki arról is le akart beszélni, mert sokkal kisebb a kockázata, mint az amniónak. Gondolj csak bele, a betegség kockázata a babádnál 1:50000, a vetélés esélye 1:100 - 1:200 (0,5-1%). Szóval teljesen világos, hogy jó döntést hoztál. Kitartást kívánok és sok boldogságot!
2013. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy helyesnek bizonyul a döntésed, mert én is hasonló cipőben járok.

36 vagyok (pár nap múlva), az eredményeim 1:45.000 és 1:50.000-hez.

Én is úgy döntöttem, hogy ilyen értékekkel nem megyek amniora. Remélem helyes döntést hoztam, bár nekem még sok van vissza ahhoz, hogy kiderüljön.

2013. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.Próbálok ebbe kapaszkodni én is, úgy gondolom, fontos az arányszám.És itt elég jó, az orvos szerint a skálán nincs is feljebb ennél. Hát, hamarosan kiderül minden. Kedves utolsó válaszoló, gondolok rád és bízom benne hogy mindketten helyesen döntöttünk. Ezeknek a teszteknek pont ez a lényege , hogy ne legyen annyi amnio , csak indokolt esetben.
2013. jún. 13. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!