Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lányt megcsal a barátja...

Ha egy lányt megcsal a barátja akkor a megcsalt lány miért a másik lányt "tépi meg"?

Figyelt kérdés

Minden filmben,vagy az életben is azt vettem észre,hogy ha egy lányt megcsal a barátja,nem őt hibáztatja hanem a másik csajt hogy hogy merte lenyúlni a pasiját...

a fiú nem hibás?hiszen ő hazudott neki meg minden...

én a fiút hibáztatnám elsősorban.



2013. jún. 11. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Logikát keresel olyan helyen ahol nincs.
2013. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindketten hibások.
2013. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert divat azt hibáztatni, aki a legkevésbé hibás.
2013. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Értelemszerűen azért, mert az a két ember hihetetlen fájdalmat okozott neki, megalázták, hülyének nézték (most vegyük csak azt az esetet, amikor a másik csaj tudja, hogy ő csak szerető, mégis belemegy) emiatt a barátnő dühös, a dühét szeretné levezetni valakin, a fiúba szerelmes, a lány viszont az ő szemében senki, ezért ugrik neki a csajnak. Logikus, még ha nem is igazságos.


Ezenkívül a fiúnak nem ugrik neki neki a lány, mert nem egyenlőek az erőviszonyok. Ha a másik lány visszaüt, sebaj, de ha a fiú visszaüt..? A fiúval max. szakítani lehet.


Szerény véleményem szerint pedig, amelyik kis kurvinyek tudja, hogy van másik barátnő, mégis szántszándékkal belemászik a kapcsolatukba, az talán meg is érdemli azt a megtépést, nem? Jóhogy a fiú volt a nagyobb gennyláda, de azért a szerető sem ártatlan.

2013. jún. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én szememben a harmadik fél sosem hibás. Ő csak "párkapcsolatot" (vagy akármilyen kapcsolatot) keres, ami számára szabadon lehetséges és semmi köze ahhoz, hogy az illető srác már nem érez vagy nem is érzett semmit a másik csaj iránt és belemegy egy ilyen kapcsolatba. Szerintem abszolút mindig csak a megcsaló hibáztatható.
2013. jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló elég érdekeset írt. Részemről soha nem kezdenék olyan nővel akinek van barátja, csak már éppen nem szereti. Ugyanis egy ember jelleméről sok mindent elárul, hogy képes egy olyan kapcsolatban maradni, ahol semmit sem érez a másik iránt, magyarul hazudik neki.

Ergo nekem ugyanígy hazudna egy idő után.


Szép dolog a szerelem, csak általában kicsit őszintébben kezdődik.

2013. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem arról beszéltem amiről te:D

Úgy értettem, ha a harmadik nem tud az eredti kapcsolatról, de időközben ugye kiderül a dolog, a megcsalt illető akkor is általában szemellenzős és a harmadikat veszi elő..és egyébként sem halálosan komoly kapcsolatokra értettem. Ha valaki megcsal valakit, vagy már gondolkozik rajta, akkor rég egyedül kéne lennie és nem húzni a másik agyát. Az nem szerelem ha már vacilál az ember.

2013. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!