Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti ismertek vagy találkoztatok...

Ti ismertek vagy találkoztatok már olyan szép csajjal, akinek valamiért egy csúnya fiú jött be, hogy láthat egy szép lány egy csúnya fiút helyesnek, amikort ezt a srácot minden másik lány csúnyának tartja? Lehet defektje van a lánynak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak más fogalma van a szépről.
2013. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

persze a mesékbe

vagy ha kőgazdag a srác

2013. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek. A barátnőm.
2013. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért durva, mert lehet én már bejöttem egy szép csajnak. Azért durva, mert azóta sem találtam egy szép csajt sem, akinek bejönnék, úgy látszik én valami ritka ronda fiú vagyok, ha tényleg van szép csaj, akinek bejövök, ott tuti van valami defekt szerintem.
2013. jún. 9. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:

A fiúk nem szoktak szépek lenni csak helyesek. ;)

By Orsi

2013. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vannak a helyes fiuk, a menok, es a kettonek a kevereke ami megint mas es nem megyek bele.

By oroszka

2013. jún. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen ismerek 1 olyant
2013. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ency15 válasza:
A szépség mindenkinek mást jelent, attól is függ milyen környezetben nőtt fel hogyan nevelték stb.. a mai lányok/fiúk csak a médiából szerzik az elképzelésüket a szépségről pedig amint tudjuk a reklámoknak és filmeknek általában nem sok köze van a valósághoz.
2013. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Happytheeverafter válasza:
igen ismerek, a baratnom... a baratja eleg csunya, de ez semmi amelett h eleg g*ci, mindekit szivat stb, de a baratnom el va ajulva tolle mert vele kulonosen kedves, es elozekeny, ezenkivul vicces is...
2013. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A visszajelzések alapján a legtöbben szépnek gondolnak, nekem viszont mindig a kockás inges, matek-fizika szakos, esetleg menthetetlenül kocka, kevésbé helyes (nem nevezem csúnyának őket mert szerintem nem azok) fiúk jöttek be.

Nem tudom mi lehet az oka, talán csak tetszik hogy mások, vagy kedvesebbnek tűnnek. :D

Egyébként szerintem mindegy hogy nézel ki, ha valakit megfogsz a kisugárzásoddal és a belsőddel, az úgyis szépnek fog látni ha egyszer szeret, nem?:)

2017. febr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!