Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel mennyire tudtok egyet...

Ezzel mennyire tudtok egyet érteni? Ha tudtok.

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam már az öngyilkosságon, az élet értelmén, a halálon és egyáltalán az emberi léten. Most abban a feltevésben hiszek, hogy van olyan ember akinek idő előtt meg kell halnia, vagy saját kezüleg kell véget vetnie az életének, mert ezzel a körülötte élőket erősíti, eseteg egy elrettentő példát mutat nekik, ami által jobban meg fogják becsülni az életüket. Tegyük fel, hogy így van. Akkor az, hogyha valakinek nem sikerül az öngyilkosság, okkal történik, ha pedig sikerül, annak úgy kellett lennie. Persze lehet azt mondani, hogy minden élet értékes, de mi van, hogyha valakinek meg kell halnia ahhoz, hogy értékessé váljon az "életműve"? Valamint arról mit gondoltok, hogy van olyan ember, aki megérdemli a halált, akinek jobb lenne véget vetni az életének a saját és a többi ember érdekében?

2013. jún. 13. 00:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat:)
2013. jún. 14. 20:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van.


17/L

2013. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lajos 61 válasza:

Aki az öngyilkosság gondolatával foglalkozik az szerintem menekül a problémái elöl és gyenge jellem.

A halált bízzuk a természetre és a sorsra.

2013. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!