Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is szokott olyan lenni...

Nektek is szokott olyan lenni hogy amikor nagyon megbántanak átesel egy bizonyos ponton és? Többi lent

Figyelt kérdés
Mikor nagyon megbántanak, megaláznak, stb.. szenvedsz, sírsz, fáj .. aztán van egy bizonyos 'pont' amint egyszer csak átesel és onnantól kezdve semmit nem érzel, közömbös vagy, és "már semmi sem számít" érzésed lesz? sírni sem tudsz, gyűlölni sem, semmi... Nekmtek is van ilyen vagy csak az én vagyok ilyen drámai??

2013. jún. 14. 01:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen, nekem a bántás arányában fáj.
2013. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Velem ma történmt meg először. Életembe nem bántottak,aláztak meg annyira mint ma, és annyira kiborultam még meg is lepődtem magamon. Sírtam mint egy 5 éves, párnába sikítottam, de már alig kaptam levegőt. Szabnályosan síró görcs volt (szerintem.. amúgy fogalmam sincs milyen az mert még nem volt).. Aztán egyszer csak HOPP egyik másodpercről a másikra elmúlt, a sírás is, a fájdalom is, mindeen, mintha meg sem történt volna, nem érzek semmit, aki megbántott felé is teljesen közömbös vagyok, mintha megszűnt volna létezni. Dúrva..:D
2013. jún. 14. 01:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És ki csinált, micsinált?
2013. jún. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megcsalt a barátom..
2013. jún. 14. 01:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És hogy tudtad meg? Mit tudtál meg?
2013. jún. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Őszinte részvétem a megcsalás miatt.

Ha gondolod, privátban beszélgethetünk.

Kérdésedre válaszolva, vannak ilyen holtpontok, igen. Én akkor éltem át hasonlót, amikor olyan embert veszítettem el balesetben, aki nagyon fontos volt nekem. Egyszerűen sok(k) volt az agyadnak, és már nem tud vele mit kezdeni.

Én szerettem ezt az ürességet, könnyebb volt ezzel létezni, mint a pokoli fájdalommal, ami előtte volt.

2013. jún. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Velem volt ilyen, de én nem az emberrel szemben, hanem a világgal szemben lettem közömbös. Nem érdekelt semmi.
2013. jún. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt a közönyt csak most érzed hirtelen, mivel a sírás megkönnyített. Sírás után ugyanis megkönnyebbülünk. Nagyon megbánthattak, valószínűleg még amolyan sokkhatás alatt állsz, nem látod reálisan a dolgokat. Valószínűleg néhányszor még fogsz sírni is, leszel közönyös is, aztán elmúlik majd, de lehet, hogy nyomot hagy benned, lehet, hogy nem, ezt majd az élet és a helyzet dönti el. Valószínűleg ha rá gondolsz, mindig fáji fog.
2013. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor elmúlik a fájdalom, és kisírtam magam, nekem is egyik pillanatról a másikra elmúlik, de én ilyenkor átkapcsolok "god mode"-ba és bosszút forralok, de olyan igazi gonoszat.
2013. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM MINDENKI VÁLASZÁT!!!


utolsó: igen, én is pont ezt tervezem:D

2013. jún. 14. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!