Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is szokott olyan lenni...

Nektek is szokott olyan lenni hogy amikor nagyon megbántanak átesel egy bizonyos ponton és? Többi lent

Figyelt kérdés
Mikor nagyon megbántanak, megaláznak, stb.. szenvedsz, sírsz, fáj .. aztán van egy bizonyos 'pont' amint egyszer csak átesel és onnantól kezdve semmit nem érzel, közömbös vagy, és "már semmi sem számít" érzésed lesz? sírni sem tudsz, gyűlölni sem, semmi... Nekmtek is van ilyen vagy csak az én vagyok ilyen drámai??

2013. jún. 14. 01:23
1 2
 11/13 Nirata ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt.

Ez elég kemény. nem vagy egyedül, velem is sokszor volt már ilyen.

Először sírtam, mert tehetetlenségemben nem tudtam mit csinálni, majd eltelt egy kis idő és harag átjárta mindenem.Elzártam az érzéseim... Nem engedtem, h mások lássák. Büszkeségből? Vagy nem akartam ,h mások észre vegyék? Vagy csak talán sebezhetőbbnek éreztem magam ha látták a szenvedésem, ezért inkább úgy csináltam mintha tök jól lennék... Pedig ez nem így volt...

Szerintem jó lenne, ha készen állsz rá, h megbeszéled ezt egy olyan emberrel akire számíthatsz

2013. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan szokott lenni, hogy nagyon ragaszkodok bizonyos emberekhez, viszont ha hiába futok utánuk kitartóan és próbálok nekik megfelelni, akkor egyszer csak elkezdenek hidegen hagyni, akármennyit is szenvedtem miattuk. Sokszor volt erre példa az életemben. Most is ez van. Van egy ember, akit a barátomnak tartottam, de egy éven át folyamatosan lekoptatott, pedig szerintem nagyon értékes ember és jól érzem magam vele. Egy évig vártam, hogy mikor leszek neki fontos, de ennek vége. Odáig jutottam, hogy már nem érdekel. Már nem keresem, mert gáz, hogy folyton csak én kezdeményezek és így már el is ment a kedvem az egésztől.
2013. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tök érdekes,velem is pont így volt!2évig szerettem egy pasit,de nem jöttünk össze,amugy is idősebb volt!Rengeteget bőgtem miatta,jártam arra,amerre járhat,egy nap láttam buszon smárolni egy csajjal!Ott megdöbbentem,szomorúság lett rajtam,egy nap se telt el,de nem tudom,hogy fogalmazzam,ott egyből kiábrándultam belőle,pedig nagyon szerettem!Még üresség sem volt,1szerűen felfogta az agyam,hogy egy ilyen kreténre felesleges volt időt pazarolni,nem ért annyit!Nemrég a közelünkbe költözött,de ha meglátom,nem érzek semmit!Most már más izgat,csak látnám már újra,hogy tán Ő-t becserkésszem!Szóval rohadjon meg a volt pasid,bocsi,de ezt érdemli
2013. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!