Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik sokan, hogy aki...

Miért hiszik sokan, hogy aki csendes, nem szeret a középpontba lenni, az csak unalmas lehet?

Figyelt kérdés

Nálam ez inkább fordítva van. Aki nem "mutatja meg magát", az számomra titokzatosabb és ösztönöz valami, hogy megismerjem. És általában ezek az emberek lesznek a legjobb barátaim(persze van kivétel). Persze az már nekem is probléma, hogy ha az illető nem engedi, hogy megismerhessem. De ez ritka.

Ti mit gondoltok a csendes, visszahúzódó emberekről? Nyilván mindegyikőjük más, rossz a kérdés...inkább az érdekel, hogy mi jut eszetekbe, mit gondoltok arról az emberről, akit nem ismertek még, de látjátok, hogy csendes, visszahúzódó? Ez a tulajdonság szimpatikus vagy ellenszenves? Megakarjátok ismerni vagy inkább nem? Milyen következtetéseket vontok le "csak ebből"?

Ja, itt most nem magamról beszélek, senki ne írjon privátot, légyszi.



2013. jún. 15. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is intravert típusú vagyok de nálam az a helyzet hogy igen is vágyom arra hogy a középpontban legyek egyszerüen csak szégyenlős vagyok,néha szorongok a társaságban.Az a probléma hogy a csendességem miatt sokan azt hiszik hogy azért nem beszélek mert nem kedvelem őket és ez rosszul esik mert nem így van,persze tudom hogy ez az én hibám és ezzel számolnom kell.De az embereket szeretem és szeretném ha megértenének néha kell egy kis bíztatás.Idővel persze nagyon megnyílok a barátaimnál és már csak úgy ömlik belőlem a szó:)Csak ismerkedni nehéz.
2013. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy valaki hogyan csendes. Vannak, akik azért nem beszélnek társaságban, mert nem érdekli egyszerűen őket a többiek élete és lekezelően vagy arrogánsak. Őket én sem kedvelem, nem lehet velük 2 azót sem váltani, mindent harapófogóval kell kihúzni. De vannak, akik tényleg szégyenlősek, de jófejek és ha az ember odamegy hozzájuk beszélgetni, kicsit kezdeményezni, akkor sok jó sülhet ki a dologból.
2013. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok kérdező,akik produkálják magukat,egyszerűen nem érdekelnek,számodra ők az unalmasak!A dumás embereket csípem,én is sokat dumálok,olyan jó egy jót beszélgetni!Pasikba meg olyanok tetszenek,akik közvetlenek,nem produkálják magukat,nem is csendesek,és bármilyen korosztályú emberrel eltudnak csacsogni!Én rólam külsőleg az jönne le,hogy csendes vagyok,de aki megismer,az megtudja,hogy be sem áll a szám!Egyébként a visszahúzódó emberekre furán néznek,régen nagyon nyuszi voltam,azóta változtam!
2013. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!