Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan mondják, hogy jól nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják, hogy jól nézek ki de annyira csendes típus vagyok az elején, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Két napja is volt egy randim és külsőre bejöttem a csajnak de be is szólt, hogy mindig ilyen csendes vagyok? Később már azért feloldódok és többet beszélek de az első randi után esélyt sem kapok hogy bizonyítsak.

17/F


2011. júl. 7. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért?

Szorongsz a randi alatt??

Nem érzed magad jól??

nincs valami témád?? Mi a baj?

2011. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A randi előtt izgulok mint az állat de mikor elkezdődik a randi akkor már megnyugszok csak egyszerűen nem tudok miről témázni.
2011. júl. 7. 12:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Apukád nem tud egy jó témát?

Vagy haverjaiddal miről szoktál beszélni?

2011. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Haverok meg azért csesztetnek, hogy túl sokat beszélek. Folyton dumálok de lánnyal egyszerűen nem megy. :\
2011. júl. 7. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de az első kérdésemre nem válaszoltál.
2011. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Apám nincs, rossz úgy felnőni, hogy nincs aki ellásson ilyen tanácsokkal. :\

De nem az a baj, hogy zavarban vagyok a randin, mert nem, hanem kérdeznék én csak az alap kérdéseken kívül(milyen zenét szeretsz, stb...) nem jut más eszembe.

De ha a lány kérdezget vagy vet fel témát akkor persze tudunk beszélgetni de a lányok is olyanok, hogy ha látják, hogy a pasi magától nem beszél akkor nem próbálnak meg kérdezgetni.

2011. júl. 7. 13:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez a bajom..:S Szerintem probälj meg kerdeseket feltenni iränta.A länyok szeretnek magukrol beszelni :) Milyen zenet szeretsz,kedvenc film,szinesz,mit csinälnäl ha... stb :D
2011. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

megkerdezheted,h van e testvere,milyen viszonyban vannak...stb..

esetleg sulirol,vagy h milyen allast szeretne? miylen helyre szeretne majd eljutni mindenkepp egy nyaralasra? suliban a tanarokrol,vagy ilyen csintevesekrol meselhetsz...:)

2011. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hű akkor te pont olyan vagy mint én! Csak én lányba...
2011. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak akkor izgulok nagyon ha elöször találkozok a csajjal.probáld elöintézni valahogy hogy elöször baráti körbe tudjatok dumálni mer akkor jobban adodmagad ahaveroknál.és utánna amikor kettesbe találkoztok már nemfogsz annyira parázni mer már találkoztatok:)
2011. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!