Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy a csendes, visszahúzódó pasik a legalattomosabbak és vigyázni kell velük?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kik mondják? én ilyet még nem hallottam.
2013. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem is hülyeség, jobban meggondolva....
2013. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valaki csendes, visszahúzódó, az ember szinte automatikusan jószívűnek találja, pedig ők is ugyanolyan emberek, vannak közöttük s.ggfejek és kedvesek is. Csak akinek nagy szája van, az hangosan barom, aki csendes, az alattomban...:D
2013. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Mert:

- alamuszi nyuszi nagyot ugrik

- álló vízben lakik a béka

2013. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Why?? Miért kell általánosítani?


Alapjáraton visszahúzódó vagyok ha nem ismerek senkit a környezetben, nehezen ismerkedek, de ha az első lépés megvan, és a szimpátia is, akkor onnantól kezdve pont olyan vagyok mint egy nem visszahúzódó "pasi"...


Talán még jobb is

2013. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nagy igazság!Hogy honnan tudom?Volt "szerencsém" 7 és fél éven át egy ilyen "csendes tóban lakik a béka" típusú pasihoz,aki olyan rendes,csendes,viszzahúzódó,blabla....ja igen amíg ki nem derült h csalt és 3 hónap múlva feleségül vette a másikat....
2013. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Általánosan lehet igaz, de ettől még nem kell elítélni aki csendes, sőt. Aki hangos, és bunkózik, azzal eleve nem kell foglalkozni, mert az úgy is bunkó. Aki hangos és nem bunkózik, az meg valószínű rendes. Viszont vigyázni kell nektek nőknek, mert sok férfi megjátssza magát előttetek, mintha ő lenne a legjobb pasi, és a végén kiderül, hogy egyáltalán nincs így. Nem kell rögtön szerelembe esni belé. :) Erre most mondjátok, hogy de ezt tudjuk, akkor mégis miért estek bele a csapdába??


Én pl. csendes vagyok egy nagyobb társaságban, de pár ember előtt igen is tudok nagyon beszédes lenni, mert már azokat az embereket ismerem. Ez a ritkább szitu, így a csendes verzió nálam a leggyakoribb. Ennek sok oka van, de ilyen emberek is vannak.


F/29

2013. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Baromság, vigyázni kell minden ismeretlen emberrel. Mert akinek hatalmas beszélőkéje van szerinted ők a megbízhatóság oltára ?
2013. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csendes, higgadt férfi vagyok. Viszont ha átvernek, akkor igen is vissza fogok "csapni". Ne keverjük a "csendest" a "balekkal".
2013. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A csendes embereket nehezebb kiismerni, mert nem árulnak el magukról 10 perc alatt mindent, mint a harsány nagypofájúak. Nem feltétlenül alattomosság ez, egyszerűen csak nem szabad készpénznek venni, hogy olyanok mint amilyennek elképzeled őket, és később pont a saját alaptalan elvárásaid összedőlése miatt gondolod róluk, hogy sunyik. Amelyik pedig tényleg az, az emiatt nagyon jól tudja sokáig titkolni, és az tényleg sokkal rosszabb, amikor x idő után mutatkozik be igazán, mint az ha már az első pár napban a homlokára van írva hogy milyen ember.
2013. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!