Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Benneteket nem zavar az...

Benneteket nem zavar az amikor fel teszel egy tok normalis kerdest, es ha valamit veletlenul rosszul irsz, vagy pl helytelenul, akkor mar rogton jonnek az okoskodo hisztis beszolasok?

Figyelt kérdés

Istenem akarkivel elofordulhat,hogy nem ir le egy szot helyesul, azert mar nem kell az embert egy tudatlan senkinek leszolni... engem szo szerint irrital az amikor valaki csak ebbe tud bele kotni.

Mas is van ezzel?


2013. jún. 25. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az előbb válaszolni akartam itt egy kérdésre, és az automata trágárságszűrő nem akart továbbengedni. Pedig egy darab csúnya szó nem volt benne. Már azt hittem megőrülök.
2013. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, előző, ilyen velem is volt már... múltkor nem engedte azt leírni, hogy "bézbózütő"...
2013. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak a "maximum" emberek, akik mindenkiben csak a hibát keresik, és ha találnak egy aprót, akkor az a nap az övék, és ragyog nekik minden...

Érthetetlen, sosem fogom én se megfejteni ezeket.

2013. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De komolyan, ne vegyétek poénnak!
2013. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
engem is zavar hogy annak ellenére, hogy a kérdés értelmezhető és a hülye ember is megérti, beszólnak mert attól jól érzik magukat és biztosan jót röhögnek azokon akiknek helyesírási hiba van a kérdésében.
2013. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A legjobb, nekem ma beszólt valaki, mert azt írtam, lánka. Szándékosan. Ehhez képest tele volt a szövege központozási hibával :P

Ők a legjobbak, helyesírás nulla, stílus nulla, de okoskodni muszáj.

2013. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL HELYESUL
2013. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ki hogy él, úgy ítél.

Aki szeret kötekedni, az ettől fog elélvezni...

2013. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!