Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Panaszkodás. Mit válaszoltok,...

Panaszkodás. Mit válaszoltok, ha olyanra panaszkodik valaki, ami nektek természetes?

Figyelt kérdés

Pl. Valaki arra panaszkodik, hogy ma 7 előtt kellett felkelnie és nem tudta magát kipihenni. Miközben ti már legalább öt éve minden nap hajnali 4, 5-kor keltek és eszetekbe sem jut emiatt panaszkodni...


1. Gúnyosan válaszoltok.

2. Megértőek vagytok

3. Nem reagáltok inkább semmit, vállvonogatás

4. Ti is elkezdtek panaszkodni

5. Megoldást javasoltok (pl. feküdj le hamarabb)

6. egyéb?


2013. jún. 26. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ismerem elég közelről az illetőt, akkor 1. és 5., ha csak felületesen, akkor 2. vagy 3.
2013. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Mindenkinek van valami nyűgje. Én sem terhelem rá másokra.


Ha nagyon jóban vagyunk, akkor mondok valami vicceset, de inkább nem veszek tudomást róla.

2013. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Pont ez volt az én gondom is:DD Én 13-14 évesen, de már 12 évesen is minden nyáron segítenem kell szüleimnek, mindig 4-5 körül kelek, egész héten naponta csak 5-6 órákat alszok, szombat, esetleg vasárnap a pihenő nap. Ez megy már egy ideje, aztán az egyik barátnőm meg panaszkodik EGY, ismétlem EGY nap után, hogy jajj, de nagyon el van fáradva, meg hogy nagyon kivan ettől az egésztől (ők nem szoktak korán kezdeni, és általában munkást is fogadnak még pluszba, ÉS nem kell kaparászni a földben a beleszakadt cucc után, mert gyökeretek. És reagáltam is rá "gúnyosan" valamit, de csak mert ismerem elég jól, osztálytársam, és hogy érzékelje már, hogy Én ezt csinálom mióta, Ő meg egy nap után kiakadt :)
2013. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Előző vagyok: *mert gyökereznek (...)
2013. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én mondtam egy barátomnak hogy már 6:50-kor már minden hét köznap a busz megálóban állok de csak suli időben erre ő meglepődött hogy 6-kor már kelek közben nekem ez természetes.
2013. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak panaszkodások, amit nehezen viselek. Feltörte a cipő a lábát, letört a körme. Rossz lett a frizurája.

Megkérdezem: Cseréljünk?

Túl pár műtéten, kemoterápián, kopaszságon vagyok túl. (Remélem!) Olyan, mintha egy féllábúnak panaszkodna, hogy nincs cipője.

2013. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az illető ember nem tudja, hogy ennél több mindenen mentem át és még itt vagyok és így mondja, akkor vállat vonok, vagy tanácsot adok. Ha tudja, és nincs rám tekintettel, akkor szólok, hogy ne nyavalyogjon. Nem mindenki tud rólunk mindent.
2013. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

5. - javaslom neki, hogy feküdjön le korábban

6. - nem értem hogy lehet fáradt ha reggel 7-kor kel. 6-7 körül szoktam felkelni és teljesen elég.

2013. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!