Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meglehet változni, hogy...

Meglehet változni, hogy higgyek magamban?

Figyelt kérdés

Végre találtam egy olyan lányt, akinek tetszem külsőre és belsőre is. Nekem is tetszik ő, nagyon is. Ez így mind nagyon jó lenne, de valahogy sosem tudom igazán elhinni, hogy bejövök neki.


Velem sosem volt még senki annyira kedves és nem mondott olyanokat, mint ő. Nem vagyok hozzászokva, hogy valaki vonzónak talál. Szeretném elhinni teljes mértékben, mert nagyon jól esik az, amiket mond nekem... de belül valami blokkol. Még ha el is hiszem, egy idő után megint elkezdek azon agyalni, hogy mi van ha mégsem... ha meggondolta magát. Pedig semmi ilyen nem történt :S


Talán önbizalomhiányom van ilyen téren... nem tudom.


18/L



2013. jún. 26. 14:42
 1/2 anonim válasza:
most akkor lány vagy és egy lányt találtál magadnak?
2013. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, okozhatja ezt valami? Van valami tipped, hogy miért lehet ez? Milyen élmény ez számodra, és hogyan próbálod leküzdeni?
2013. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!