Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megsértődnétek, kiabálnátok...

Megsértődnétek, kiabálnátok ha nem a születésnapotokon, hanem egy nappal köszöntenének fel benneteket?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt volt a nagyanyám születésnapja, de tegnap köszöntöttem fel, erre visszadobta az ajándékot mint egy kutyának, hogy neki nem ma van a születésnapja, nem veszi el. Nem mentem el, már 2 éve nem voltam ott nagyapám miatt és nem is tervezek menni. De felköszöntöttem, nem felejtettem el, mégis meg van sértődve, minden apró sérelmét felhozta.
2013. jún. 26. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos a kérdésedből kitűnik, hogy nem felhőtlen a családi helyzet. Elképzelhető, hogy a mamád valahol haragszik, hogy nem látogatod őket, és ez a kiakadás ennek szólt, és nem annak, hogy nem időben köszöntötted fel. Szerintem ha minden oké lenne köztetek, ebből biztosan nem lett volna probléma. Nyilván te tudod, hogy mi az oka annak, hogy nem jársz oda, de lehet, hogy a nagymamádnak ez fáj.
2013. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Első gondolatom: bunkó.

Második gondolatom: bunkó, és nyilvánvalóan marha sok minden nincs rendben arrafelé.

2013. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most nem értem, én vagyok a bunkó?
2013. jún. 26. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
elmondhatod a nagyinak, hogy mi a bajod a nagypapával, de ha nem olyan nagyon eget rengető akkor el kell felejteni a sértődést. Mi bajod a nagypapával?
2013. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez milyen nagymama? Nem mindegy hogy mikor? Nem felejtetted el, kapott ajéndékot... Szerintem ne legyen bűntudatod emiatt. :) Egyébként nekem december 30-án van a szülinapom, és mindig 31-én ünnepeljük, szilveszterkor.:)
2013. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
LEGKÖZELEBB HÍVD FEL TELEFONON A SZÜLINAPJÁN ÉS IGÉRD MEG HOGY MEGLÁTOGATOD MÁSNAP.
2013. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!