Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valaki új osztályba kerül,...

Ha valaki új osztályba kerül, és így viselkedik első találkozáskor, mit fognak róla gondolni?

Figyelt kérdés
Mondjuk amikor elkezdi a középiskolát, először találkozik az új osztálytársaival, de csak úgy ott van közöttük, nem szól senkihez, mert nem mer, nem megy oda senkihez, meg se szólal. Ezekután a későbbiekben hogy tekintenének rá? Lenne még esélye haverkodni később ott?
2013. jún. 25. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Látni fogják rajta, hogy fél, meg úgy fogják gondolni, hogy talán nem is akar barátkozni, ezért ők sem fognak nyitni felé. Lehetnek olyanok, akik azért próbálják majd őt is bevonni a beszélgetésekbe, de sajnos lehetnek az osztályban olyanok is, akik ezt kihasználják, és piszkálni fogják. Van még esélye, ha ezután már tud egy kicsit nyitottabb lenni, és önmagát adni, beszélgetni.
2013. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ez az, azt hiszik, hogy fél, de mi van, ha le se szarja őket...? :D
2013. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az is lehet, hogy le se szarja őket, tényleg :D


Általában azért a többiek ki szokták szúrni, hogy a félelem miatt nem megy közéjük. Ha csak nem leplezi nagyon jól, hogy fél.

2013. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyeken ezért nem lesz teljesen kiközösítve, de csak akkor ha tényleg próbál nyitni, változtatni.
2013. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok az első napokban mindenkivel, ha új helyre kerülök. Nem tudom, miért van ez. Pár emberrel tudok csak beszélgetni ezek után, többiek meg azt hiszik néma vagyok szarnak rám. Hát Ő bajuk...
2013. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt amikor bekerültem az új osztályomba. 2 emberrel beszéltem összesen,azért,mert őket már régebb óta ismertem. Aztán egyszer ebédnél 2 fiú osztálytársunk oda ült mellénk. Megszólaltam,erre elordította magát,hogy tudok beszélni... Ezek után kicsit nyitottabb lettem,beszélgettem a többiekkel is és az osztály nagy részével jóba lettem.
2013. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

"erre elordította magát,hogy tudok beszélni"


Utálom az ilyen idiótákat. :)

2013. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam és vagyok, új, ismeretlen közösségben egyszerűen nem merek ismerkedni, beszélni...persze azóta már egy fokkal javult a dolog szerencsére. bár a gimis osztályomban még így az osztálytalálkozón sem tudtam olyan jól beszélgetni a rossz tapasztalatok miatt...volt néhány ember akikkel jól kijöttem, de a többiek meg még direkt hátat is fordítottak nekem amikor beszélgetések voltak vagy csak láthatatlannak néztek...mert én nem voltam az első pár hétben olyan harsány és bulizós mint ők. pocsék érzés volt, nem én tehetek róla hogy ilyen vagyok -.-"
2013. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előzőhöz: viszont a fősuli sokat segített, sokkal könnyebben ment a beszélgetés és ismerkedés, szinte mindenkivel jól kijövök :) remélem így lesz az új szobatársaimmal is ^^
2013. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát én is elég félénk vagyok, de pont az elején lehet az emberekkel beszélgetni. Olyankor még vannak alapvető témák amiket bármikor fellehet hozni. (Pl. simán megkérdezed hogy honnan jött, onnantól már kialakul egy beszélgetés.)


Az elején nagyon fontos, hogy beszélgess. Az első hetekben alakulnak ki a társaságok az osztályon belül, jó ha tartozol valamelyikbe. Ha teljesen kívülálló vagy, később már nagyon nehéz lesz bármelyik társasággal is jóban lenni.

2013. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!