Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fontos egy embernek...

Mennyire fontos egy embernek megváltoznia? A változástól "több" lesz ő?

Figyelt kérdés

A kérdés abból fakad, hogy egyrészt kissé zavar amikor úgy érzem, elítélnek a egyes emberek, pedig nehezen tudok változni, mégis, gyakran jól megvagyok magammal.és érzem úgy, hogy annyira fontos lenne nekem egy másik ember, hogy megváltozzak érte, mégis ez az érzés bizonytalan.

Volt olyan időszak, amikor nagyon idegesitett ez a dolog, de nem tudtam mit kezzek vele, elég igazságtalannak is tartottam, egyrészt, másrészt haragudtam magamra, hogy miért nem tudok változni, már CSAK azért, hogy "megmutassam". Bár sokan vannak, akik fontosnak tartják a változást, és csak arra figyelnek, ami addig nem volt, és már kevésbé figyelik azt ami addig volt.

Mi a tapasztalatod arról, hogy "egy embernek megvan az a természetes rendje, hogy ha valamilyen tulajdonsága megerősődik, a többi/azelőbbi háttérbe szorul, gyengül?"


2013. júl. 1. 16:58
 1/3 A kérdező kommentje:
kijavítom: nem* érzem úgy
2013. júl. 1. 16:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Másokért ne változz. Magadért változz ha akarsz.

Egyébként idővel mindenki más lesz hidd el. És nem is kell olyan hú de sok idő. Én pl. teljesen más vagyok mint mondjuk 1 éve....

2013. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez igaz:) És bár én is fontosak tartom az én esetemben a 'változást'...valamikor bekövetkezik, az biztos..de lényegében, arról szól a kérdés, és az gondolkodztat el, hogy alapból "ki vagyok", vagyis néha elég bűntudatossá tesz, nem tartom teljesen jónak, hogy "miért nem vagyok képes rá", pedig nekem is megvannak a magam jó tulajdonságai, igy nem fogadom el, ha ugy érzem valaki, aki olyan változás mániákus, elítél, vagy nem is ismer eléggé.

Úgy látom mindenki abban lehet a legjobb ami alap természete, és ha ezt követi, az a legjobb formája.

2013. júl. 1. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!