Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen emberekkel barátkozt...

Ti milyen emberekkel barátkoztok szívesen, mik azok a tulajdonságok, amik nagyon szimpatikussá tesznek valakit?

Figyelt kérdés

Szeretnék több és jobb barátságokat kötni, de úgy érzem, valami nem okés velem. Ez lehet, csak önbizalomhiány, nem tudom... de szeretném kideríteni!

16/L



2013. júl. 2. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, ha valaki sokoldalú. Ha tudok vele értelmesen beszélgetni, de egy idő után viccelni is tudunk egymással. Az jó, ha tudja hol a helye, nem sajnáltatja magát, nem kellemetlenkedik bele a dolgokba. Nekem fontos, hogy adjon magára külsőleg, ergo ha lány ne legyen szőrös pl., legyen mindig tiszta, soha ne legyen büdös. Ha nincsenek is márkás ruhái, azért tartsa rendbe azt amiben van. Legyenek kialakult véleményei a világ dolgairól, elvei amiről lehet beszélgetni.

Inkább jókedvvel álljon a világhoz, így magától jön majd az is, hogy tud szórakozni, szórakoztató. Végső soron ha ismered önmagad és neked sikerült megbarátkozni vele, másnak sem lesz nehezebb : )

2013. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
keltse fel az érdeklődésem. ez mondjuk nagyon szubjektív, de izgalmas személyiség kell hogy legyen, legyen hobbija, érdeklődési köre, foglalkozzon sok mindennel -> lehessen vele miről beszélgetni.
2013. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Uccsó válasza:

Ha valaki mosolyogva közelít feléd, figyel rád, meghalgat és megért, akkor már érdemes vele barátkozni. Az önbizalom hiánya belôled fakad, vagy a környezeted miatt alakult így? Sokadik vagy, nem figyelnek rád, csúfolnak? Gondold át, hogy melyik igaz, vagy milyen más okod lehet! Ha szembe nézel a problémával, az már fél megoldás.

Ne feledd, bárhol vagy is, ha figyelsz magadra és a környezetedre, valamint pozitívan állsz az élethez és az emberekhez, akkor mindig köthetsz új barátságokat, sôt a már meglévô kapcsolataidon is javíthatsz!

2013. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

"soha ne legyen büdös"


Szenzációs emberi tulajdonság.

2013. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szeretem,ha valaki pozitívan áll az élethez,a többi emberhez.Anyámnál negatívabb ember szerintem nincs a Földön,ezért ha pozitív emberekkel találkozom,repesek a boldogságtól.
2013. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lázár Villő válasza:

1. Ne rontsa el a kedvem, és tartson bizakodó hangulatban

2. Ennek ellenére mindig legyen őszinte

3. Akinél nem baj, ha elkezdek rá hasonlítani...

2013. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen nagyon-nagyon kedves!És igazi,hűséges barát,megbízható legyen.Én az ilyen embereket szeretem!
2013. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy legyen jelleme, legyen őszinte, kedves, humoros, értelmes, rugalmas.
2022. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!