Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hogyha egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyha egy átlagos lánnyal ismerkedtek, (az átlagos alatt úgy értem, hogy szépnek szép, de nem fogott meg elsőre) akkor mik azok a belső tulajdonságok, amik szimpatikussá/vonzóvá teszik?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból nekem lényegtelen, hogy szép, vagy csak "átlagos". Egy überszexi csaj is lehet emberileg nagy nulla, hiába néz ki jól, nem járnék vele.
2013. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig csak olyan lánnyal jöttem össze aki elsőre megfogott, aztán már csak meg kellett ismernem. ÉS volt amelyiknél szimpatikus volt a belső és vele maradtam, és volt akinek nem volt szimpi a belső mert szép volt és vonzó de segghülye.
2013. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minél több olyan belső tulajdonsága legyen, mint nekem. Ezt nem lehet konkrétan megmondani, mert minden férfi más. Legyen minél több a közös.
2013. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Közös érdeklődési körök, vicces. Ellehessen vele menni sok helyre, például közös progamokra, szinházba esetleg. Legyen művelt és kultúrált, illedelmes. Kb ennyi. 20f
2013. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányok hülyesége ez az érzelem meg belső tulajdonság dolog. Mi srácok sajnos abba szeretünk bele amit látunk. Ha ez elsőre nem jön össze akkor később se fogunk igazán vonzódni a lányhoz. Persze lehet erőltetni, meg lehet szeretni idővel, de nem olyan lesz mint azzal akihez első perctől valamilyen megmagyarázhatatlan vonzódás hajt. 24F
2013. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves,aranyos,nem a facebook-on elő,rockzene párti.
2013. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szépség relatív fogalom, mert mindenkinek más a szép. Lehet egy csaj bármilyen szexi, ha túlságosan kihívó és csak a külsejét hangsúlyozza, miközben pl buta, akkor engem hidegen hagy.


belső tulajdonságok: intelligencia, el lehessen vele beszélgetni komoly témákról is, tolerancia, ne akarjon átverni, igyekezzen kimutatni az érzéseit, ilyesmik...

2013. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!