Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért rekeszthet ki valakit...

Miért rekeszthet ki valakit ennyire a társadalom, hogy senki nem képes elfogadni?

Figyelt kérdés

Én hiába próbálok, akár interneten, akár élőben, akárkivel beszélgetni, jóba lenni, nem megy. Próbálkozhatok addig, amíg bele nem betegszek, akkor se fog menni szociális kapcsolatokat kialakítanom, beszélgetnem az emberekkel, esetleg összebarátkozni velük. 18/F vagyok, nincs rajtam semmi rendellenes, hetero vagyok szóval a lányokhoz vonzódok, ahogy kell egy fiúnak.

Okát nem látom, miért nem képes engem senki elfogadni. Egyedül az, hogy én nem tudok úgy viccelődni, ökörködni a többiekkel, mint mások, bulizni se szoktam, bár nagyon szívesen elmennék, ha hívnának. Ez, hogy nem ökörködök (de van humorérzékem) elég lehet ehhez, hogy így kitaszítsanak a társadalomból?

Mert ennél tényleg még a homokosokat, meg az antiszociálisokat is jobban elfogadják, olyanoknak is több barátjuk, beszélgetőtársuk van.


2013. júl. 1. 15:15
1 2
 1/19 anonim válasza:

Az, hogy te nem viccelődsz a társaiddal, önmagában nem ad okot arra, hogy ne tudj barátkozni. Valami más van itt, de így ismeretlenül nem lehet megmondani, max. találgatni. Ha gondolod írj üzenetet, én szívesen beszélgetek veled, hátha tudok segíteni:)

19/L

2013. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez a helyzet nálam!!! Én idősebb vagyok és lány, de akárhogy próbálkozok már egy éve, semmi nem jön össze így állandóan itthon ülök, 1 ember sincs akivel el tudnék menni valahova. És én is úgy érzem, hogy mindenkit jobban elfogadnak, mint engem. Én is hetero vagyok, normális/ jó külsejű, értelmes, semmi rossz hír vagy ilyesmi, de nem fogadnak be... Szólj, ha kitaláltál valamit.. :)
2013. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

ha gondolod nekem is irhatsz, szeretek beszélgetni ^^

19L

2013. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

engem is kirekesztett a társadalom ._.

"semmilyen kis csoportba" nem fogadnak be

évek óta magányos vagyok, soha sehova nem tudok elmenni senkivel. nem is beszélgetek senkivel...pedig én is normális vagyok..

17/l

2013. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Sajnos velem is ez a helyzet :( Írhat bárki mert nagyon szívesen barátkoznék!!!!! 19/L
2013. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hát akkor barátkozzunk
2013. júl. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Elég korán kezditek, halljátok-e! Nekem harminc éves koromra sikerült eljutnom idáig. Mondjuk most már kedvem sincs ismerkedni, mert feleslegesnek érzem. Úgyis csalódás a vége.
2013. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 dia1127 válasza:

én is szívesen beszélgtnék :) 18/L

Írjatok nyugodtan :)

Nekem kicsit hosszabb a sztorim gondolom, :)

Én is átlagosnak normálisnak hiszem magam :)

sosem tettem semmi rosszat máskkal szemben még is az van h itthon ülök és nézek ki a fejemből :D

2013. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez van. 21/L

Miért nem barátkozunk, akik írtak hol laktok?

2013. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én Bács megyében, néha Csongrád megyében. :) Te?
2013. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!