Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevetik ki azt aki...

Miért nevetik ki azt aki fogyni akar?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy jó kategória -e:SS

szóval tegnap elmentem futni, előtte senki nem szólt be.Most meg kiröhögtek, gúnyoltak stb..

miért van az hogy aki fogyni szeretne azzal így viselkednek az emberek ?


2013. júl. 4. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük! Mindenki vékony akar lenni, de sok embernek nem sikerül a fogyás. Ilyenkor úgy vezetik le a feszkót, hogy igyekeznek elvenni mások önbizalmát is, akiknek amúgy több kitartásuk lenne - lehetne. Persze csak a gyökerek csinálják ezt.
2013. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert lelki nyomorékok.


Ne foglalkozz velük, végül is kik ők? Senkik ! Miért számítana a véleményük? Gondolj arra, hogy amikor bomba formába hozod magad,akkor a kis szerencsétlenek csak lesik az elérhetetlen istennőt csorgó nyállal, tudva, hogy soha nem érhetik el. :)

Kitartást és sok örömöt a mozgáshoz!!


33\F

2013. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne is akarj ilyen embereket megérteni, annyit nem ér a dolog. Majd fél év múlva meglátják, hogy milyen bomba alakod lett tőle. ;)
2013. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ironikusnak találják, hogy egy túlsúlyos ember edz. Ahelyett, hogy elismernék, hogy próbálsz ellene tenni, még jól beléd rúgnak egyet, mert tudják, hogy érzékeny pontra tapintanak. Sajnos rengeteg ilyen buta ember van, nem szabad rájuk figyelni, nem érnek ők annyit, hogy miattuk ne élvezd a futást, elveszítsd a motivációdat és feladd az egészet. Ne aggódj, mikor már látványos lesz, hogy futsz, bőven kapsz majd bókokat és elismerő pillantásokat, amiktől az egekbe szökik az önbizalmad! :)
2013. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert sokan így kompenzálják a kishitűségüket, vagy szimplán szemetek. Ahhoz tudnám hasonlítani a te történetedet, mint mikor én januárban, mikor már tényleg hullaszínem volt, elmentem a szoláriumba életemben kb. harmadik alkalommal, hogy legyen egy minimális színem. Na akkor két, csodás szolibarna (vagy inkább narancsszínű) pi. súgott össze jól hallhatóan a hátam mögött, hogy ez miért nem megy vissza Alaszkába... nem kell törődni az ilyen emberekkel, a kitűzött céloddal foglalkozz, kitartást hozzá:)
2013. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nekik nem sikerült és azt akarják, hogy neked se sikerüljön.
2013. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!