Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés után nem ajánlatos...

Edzés után nem ajánlatos fehérjét enni ha valaki fogyni akar?

Figyelt kérdés
Diétázom, fogyni szeretnék. Mellette rendszeresen biciklizem, intenzív, hegyre fel-hegyre le. A mérleg szerint le is ment 2 és fél kiló, örültem mint majom a farkának. Ma is bicikliztem 40 percet, (előtte nem sokkal tojásrántottát ettem) és közvetlenül az edzés után sovány túrót ettem. Ma nézem a mérleget este: másfél kiló vissza???? Most akkor nem lehet edzés után enni, főleg nem fehérjét, mert izom lesz? Most izmot növeltem??

2013. jún. 27. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Édes jó istenem, kérlek mondd hogy az ilyen nem fogja a génjeit tovább örökíteni :(
2013. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Úgy látom ma este csak bunkók vannak itt..:S válasz a kérdésemre esetleg?
2013. jún. 27. 22:33
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj de aki ilyen szinten el van maradva szellemileg, sőt ba.szik rákeresni a google segítségével az emberi test működésének alapjaira az inkább ne szaporodjon.Így is van 7 milliárd felesleges fogyasztó.
2013. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
sajnos, egyet kell értsek az előző hozzászólásokkal! :)Fontos, hogy mindig használj gumit! Akkor is, ha gyereket szeretnél, akkor kettőt! És minden oké lesz :)
2013. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szerintem anyátoknak kellett volna gumi. Ez egy kérdés, amit feltettem és választ várok rá, nem okoskodást. Akkor lennél intelligens, ha vennéd a fáradságot és válaszolnál a kérdésre. Így meg csak fröcsögtök itt.
2013. jún. 27. 22:51
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Kérlek mondd, hogy trollkodás az egész mert ennyire degenerált egy ember nem lehet XD Amúgy neked a jó anyádat aki bizonyára keményen szopott a narkóért mikor hasas volt veled te selejt.Ez megmagyarázná a kérdésedet is.
2013. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Látom te egy szép mucsaröcsögei paraszt vagy. Olvasd már vissza hogy milyen stílusban írsz. Büszke vagy? Gondolom nehezen lett meg a 8 általános..
2013. jún. 27. 23:00
 8/20 poiu ***** válasza:
100%

Ha akarnál se tudnál egy nap alatt másfél kilót hízni. Ha naponta méred magad, akkor kb. 3 nap alapján láthatsz valami tendenciát.

Izmot a kerékpározás nem növel. Kardió edzés után lehet, de nem szükséges fehérjét enni.

2013. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem hogy lehet, hanem kell is te nagyon idióta.
2013. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Edzés után nagyon jó a fehérje, edd csak.

A túró bár fehérje, mindenesetre tejtermék is, és ezért nem biztos hogy jó.


A tömeged egyébként változik a nap folyamán, ez természetes.

2013. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!