Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet ez? Furi dolgot...

Mi lehet ez? Furi dolgot érzek mikor. Többi lnet

Figyelt kérdés
Mikor pl dekoltázsom van,vagy rövidgyata van rajtam nyáron, vagy épp fürdök,vagy fürödtem...stb volt olyan is hogy egy kutyus khmm a lábam .. akkor van egy furi érzés de nem mindig csak ritkán és nagyon rossz mi lehet ez?:(másnál nincs ez?kérlek sokan írjatok 14/L
2013. júl. 9. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit írsz, de ha nagyon ki akarom hámozni, akkor arra gondolok, a nemi érésed beindult és a nemi szerveid érzékennyé váltak érintésre. Nem rossz ez, egyáltalán nem rossz, de azért a kutyát hanyagold. Senki nem világosított fel téged? Kérdezni nem mersz otthon, vagy elhajtanak és a biosztanárra bízzák?
2013. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

XDDDDDDDDDDDDDdddddmeghalok

nem ez nem az

2013. júl. 9. 16:07
 3/16 anonim ***** válasza:
egyszerüen zavar hogyha látják a bőröd?
2013. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hármas, akkor hogy jön oda a kutya?

Nyanyuskám, most akkor vagy explicit kifejezed magad, vagy nem tudunk segíteni.

2013. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt kifejthetnéd egy kicsit jobban...
2013. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ne engedd a kutyának, hogy kinyaljon.

Probléma megoldva.

Ja még egy... 14 évesen milyen dekoltázsod van? :D

2013. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

lehet nagy a mellem vagy metiltod?:D

nem tudom elmagyarázni jobban átjön rajtam egy ilyen rossz érzés néha nektek nincs ilyen ?

2013. júl. 9. 18:39
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyelőre, amíg nem tanultad meg kezelni a nőiességedet, ne pakold ki az árut a kirakatba. A legnagobb hőségben is sokkal kellemesebb viselet egy térdig érő vászonszoknya/nadrág, mint a segg alá érő, a melled bármekkora is, takard el a dekoltázsod, 14 évesen nem vagy már gyerek, de nem vagy még fiatal nő sem, öltözz a korodnak megfelelően, ne "ribisen", a kutyát meg rázd le a lábadról. Nincs veled semmi baj, csak ne siess el semmit.
2013. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
úgy öltözök ahogy akarok nem azt kérdeztem.
2013. júl. 9. 18:49
 10/16 A kérdező kommentje:
amúgy te is ilyen apáca lehetsz nem tudom mi a szar bajod van a rövid nadrágokkal..gondolom akkor a 8éves unokahugom is egy ri banc mert rövidgatya van rajta
2013. júl. 9. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!