Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy torokmandu...

Az lehetséges, hogy torokmandula-műtéttől változott az ízlelésem? Sok minden édes dolgot (nutella, palacsinta) rosszabbnak, másmilyennek érzek, mióta meggyógyultam belőle. :O

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 19:49
 1/2 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Igen. Nekem is ilyen volt. Több hónapnak el kellett telnie, hogy újra normális legyen az ízérzékelésem. A nyelvemen volt egy seb a műtét után és azért volt. Nálad is lehet hasonló a helyzet. Egy idő múlva helyre fog állni, nincs gond.
2013. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a választ :) Mondjuk nem olyan nagy baj, hogy pont az édesség ízlik kevésbé, így legalább nem kajálok annyi csokit...

Jó tudni, hogy akkor valóban ennek tudható be, és nem is egyedüli eset vagyok...

2013. jan. 3. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!