Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek még olyan srácok...

Léteznek még olyan srácok akik tényleg rendesek?

Figyelt kérdés
Egyre többet csalódom. Azt lehet mondani, hogy már nem is találkozom normális srácokkal, mind vagy kocka, vagy bunkó nagyképű. Max ha van 1-2, de ők meg már foglaltak.
2013. júl. 9. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek, bizonyára rossz helyen keresgélsz! :) Ne add fel! :)
2013. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Békélj meg a kockákkal és találsz.
2013. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általában aki jól néz ki azzal probléma van,meg beképzelt meg stb is.Jó nem azt mondom hogy járj atomcsúnyákkal,de tudod a külsőség az nem minden.Aki jól néz ki és tisztában van vele az általában ezt kihasználja.

Amúgy minek jössz össze bunkó nagyképűekkel?

2013. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert helyesek, meg először kedvesek, aztán utána jobban megismerem őket..
2013. júl. 9. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
kiirtották őket.
2013. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos vannak még ilyenek,legalábbis remélem hogy nem vagyok egyedül.

Azt tapasztaltam eddig,hogy hiába vagyok rendes,normális, nem vagyok csúnya sem,de mégsem kellettem még senkinek,ezért csalódni sem volt alkalmam...Te gondolom fiatal vagy még.

2013. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak még rendes srácok csak már nagyon kevés. Az egyik barátom például. Sosem szól be senkinek nagyon jól el lehet vele beszélgetni. Mindig meghallgat bárkit. Megértő,kedves,helyed,nem beképzelt hanem kicsit önbizalom hiányos és képes éreztetni az emberekkel, hogy igenis különlegesek.
2013. júl. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!