Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire fiús?

Miért vagyok ennyire fiús?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon fiús vagyok pl utálom a nőiesebb ruhákat a topánkat imádok gördeszkázni focizni járok rendszeresen.. Nem értem. és változni nem nagyon szeretnék(bár kétlem h tudnék) de ez kihat mindenre. Csak egy normális barátnőm van és lehet h a nagyokosok szernit kicsi vagyok(13) de olyan rossz hallgatni hogy körülöttem mindenkinek pasija van meg igy meg ugy hozzám pedig csak a bénák jönnek(ezekröl is mesélhetnék:/) . Ezen a helyzeten csak ront h idősebekkel járok egy osztba. Valaki lécci segitsen!!
2013. júl. 9. 22:58
 1/5 sándorjános ***** válasza:

Előbb utóbb neked is lesz pasid, 13 évesen csak komolytalan kapcsolatok léteznek. Ezek általában könnyekkel végződnek egyoldalúan (általában a vagesz idősebb srác dobja a buta csitrit)...

Az, hogy az idősebbekkel haverkodol, az azt is jelentheti, hogy érett vagy korodhoz képest (márha elfogasnak az idősebbek).

Azt hiszed, hogy vannak a "bénák", és hogy te is közéjük tartozol másságod révén. Viszont ítélkezni felülről, elítélni senkinek sincs igazán joga (a vallásba ne menjünk bele). Minden szeretni képes emberben meg van az esély a változásra és arra, hogy valami nagyot alkosson, ebben a reményben csak idő kérdése (Ez az én esetemben 3-4 év volt nagyon sújus szavakról és sértésekről beszélek) és mindenki kinő a gyerekes pecsétekből, amikkel illették őket általános iskolában.

Te se vagy rosszabb, csak más. Persze te is változhatsz, de ne kényszerből tedd, ha úgy döntessz "nőiesebb" leszel, hanem, ha megszerettetted magaddal a tudatot, hogy változz. (Lehet a tehetséged, mármint kedvelt tevékenységed - mivel nem hiszek a tehetség létezésében - is épp a fius dolgokban van)

Barátokról meg annyit, hogy nem kérheted, hogy ne ítéljenek el, mert az szánalmas esedezés, és az ilyen szánalom barátság sem lehet igazán barátság.

VISZONT, az az egy két barát, aki igazán ki mer állni érted, az mind azért szeret, ami vagy. Így, ha megváltozol, lehet furán fognak rád nézni. Új emberekkel ismerkedsz meg (egy új beállítottságnak köszönhetően), de ha az új beállítottságod nem önmagad, hanem egy képmás ezek a barátok is inkább koloncok, vagy mesterséges támaszaid lesznek, ami mégse egy tényleges barátság, mert az igaz barát nem várhatja el, hogy más légy, ami (ha csak ezzel nem neked akar jót).

2013. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ha mondjuk nem hordasz topánkát, gördeszkázol és focizol ettől még nem vagy fiús, akkor vagy fiús ha a viselkedésed is olyan mint egy fiúnak. pl.:ha úgy jársz mint egy fiú, úgy beszélsz mint egy fiú vagy mondjuk káromkodsz.. (Nekem az a halálom ,eléggé kiábrándító tud lenni ). Am 13 évesen csak a külsőd fog számítani... Nem akarlak kioktatni , de a "hozzám pedig csak a bénák jönnek" egy kicsit erős volt.. Nekem is nem egy olyan volt ,hogy el kellett utasítanom valakit, soha nem mondtam rájuk ,hogy ők bénák lennének , inkább becsüld meg ,hogy összeszedte a bátorságát és odament hozzád. Hogy érted ,hogy ront a helyzeten , kiközösítenek?
2013. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm gondolom igazatok van de még átgondolom mit tehetnék. 2. Válaszoló: azért irtam le h hülyének néznek mert pl utálom a topánt mert pontosan jól tudom h ilyenkor a külső számít. Ja és igen pont úgy érteü h kiközösítenek. De mind1
2013. júl. 10. 00:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Az hogy te más vagy, az most valóban kellemetlen lehet, de később ez az előnyöd lehet. Én se tudtam sose beilleszkedni, mindig kiközösitettek. Gimiben lett két barátnőm, ők azóta is megvannak, és igazából nem is kell több. Az hogy 13 évesen nem pasizol, nem rakod ki mindened, sőt még van ami érdekel is, ez egyáltalán nem baj, sőt! Az hogy sportos vagy, szintén nem baj, vannak ilyen lányok. Én is mindig kilógtam a sorból, az első barátom is csak 18 évesen lett, utána pedig megtaláltam a hozzám hasonlókat, és azóta örülök is, hogy nem vagyok átlagos! Neked pedig a sporttal szerintem még könnyebb lesz, azt sokan szeretik. Akinek meg nem tetszel így, vagy elítél ez miatt, azzal ne foglalkozz. :)

28l

2013. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ettől tényleg jobban érzem magam:))
2013. júl. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!