Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Sebastian...

Mit gondoltok Sebastian Vettelről?

Figyelt kérdés
Mindenféle választ elfogadok, csak hülyeséget nem.

2013. júl. 10. 08:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem mondom hogy nem ügyes de azért Newey nélkül nem lenne 1 vb sem.
2013. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy Newey nélkül nem lenne vb cime?
2013. júl. 27. 10:32
 13/22 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy jó versenyző, de ha nem a Red Bullban ülne, akkor 1 vb-je sem lenne.
2013. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Vicces. Ezt még Alonso sem mondaná. Az origon többet is megtudhatsz róluk és hogy mit mondanak egymásról...
2013. júl. 27. 15:06
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát. Kis mértékben igazuk is van, hiszen a top 3 versenyzőben nincs benne, de nem rossz versenyző. Vettel fan vagyok, de azért ennyire te se legyél már elfogult.
2013. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Vettel a kedvencem ez nem vitás. Az elfogultságom meg mélyrõl fakad. De ha engem kérdeztek Schumi2. Az igaz hogy a legjobb Kimi és Alonso de Seb sem semmi.. ezt jo megjegyezni
2013. júl. 27. 17:08
 17/22 A kérdező kommentje:
Az origon ezt olvastam: "Kimi Raikkonen a leggyorsabb, Fernando Alonso a legteljesebb, de Sebastian Vettel legenda lesz". Szerintem benne van a top 3ban.
2013. júl. 27. 17:10
 18/22 anonim válasza:
Az a baj hogy sok embernek nem tetszik hogy van egy srác aki már 4.éve a legjobb autóban ül és sorra szerzi a vb címeket.Tény hogy Adrian Newey minden idők legjobb tervezője de azt az autót tudni kell vezetni is! Nem értem azokat az embereket akik mocskolják Vettelt hogy tehetségtelen,nagyképű,stb.Ha tehetségtelen akkor miért versengenek élcsapatok a kegyeiért? Miért mondta azt a Ferrari elnöke hogy Alonso után Őt akarják a csapathoz hozni? Szerintem Vettel igenis jó versenyző és még mindig nagyon fiatal,rengeteget fejlődhet még.
2013. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végre valaki..
2013. aug. 1. 07:04
 20/22 anonim ***** válasza:
Igazatok van, amúgy Vetteles vagyok,csak be kell valalni hogy vannak nála jobbak a mezőnyben. Egyébként Alonso most megkapja Raikönent, kiderül a tényleges erősorrend. Kíváncsi leszek rájuk. Egyébként engem is idegesítenek ezek a folyton Vettelt szidó majmok, de most íjak be egyenként millióknak? Csak mert sajnos szitne kivétel nélkül mindenki utálja mert tehetséges, és mert fáj nekik a tény hogy Alonsot már ilyen újoncan szarrá veri. Bár, ebben az autónak volt a legnagyobb szerepe.
2013. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!